Velké Karlovice, u Medvěda

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika
Název ubytování U Medvěda P261
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 387 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu. Zde se můžete zhluboka nadechnout, protože pohoří Javorníků obdrželo statut klimatických lázní.
Nově vybudovaný penzion byl uveden do provozu v prosinci 2010. V místě jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky. V okolí nové cyklostezky, rybolov v nedalekém jezeře.
Služby: venkovní ohniště, hřiště na nohejbal, trampolína a houpačky, kuželky, WIFI připojení. Koupání (1,5 km) v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem. Vlastní lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 30 m od penzionu, je uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka, ideální pro rodiny s dětmi. Po lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně, posedět ve stylovém baru, či u plápolajícího krbu, děti se unaví v herně.

Samozřejmostí je bezplatné parkoviště hned u penzionu.
Možnost i týdenních pobytů za zvýhodněnou cenu.

Popis stravování

Možnost dokoupení polopenze domácí kuchyně s možností různých druhů diet.

Popis ubytování

Apartmán 2-3 osoby (27m2)
Kompletně vybavený apartmán s kuchyňkou, postelí a rozkládací dvoulůžkovou sedačkou (Kuchyňka, lednice, vařič, varná konvice, Jídelní stůl a 4 židle, WC, sprchový kout).

Apartmán 3-4 osoby (31m2)
Kompletně vybavený apartmán s kuchyňkou (Dvojpostel + rozkládací sedačka, Kuchyňka, lednice, vařič, varná konvice, Jídelní stůl a 4 židle, WC, sprchový kout).

Apartmán 4 osoby (35m2) - dvě ložnice
Větší apartmán pro 4 osoby (35m2) se dvěma ložnicemi, dvojpostelí a rozkládací sedačkou pro plnohodnotné spaní pro dvě osoby, (Kuchyňka, lednice, vařič, varná konvice, Jídelní stůl a 4 židle, WC, sprchový kout).
Všechny apartmány jsou nekuřácké!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.