Vranov nad Dyjí - Penziony Gaudeo

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Morava
Ubytování Vranov nad Dyjí - Penziony Gaudeo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: 6 víceúčelových hřišť (volejbal, nohejbal), lanový park, v kempu – nafukovací trampolína, stolní tenis, dětský vodní zorbing.Volný čas: vranovské pláže, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vyhlídkové plavby po Vranovské přehradě, návštěva hradů a zámků, návštěva národního parku.

POZNÁMKA
Do 15.6. nelze pro období od 30.6. do 2.9. objednat kratší pobyt než 7 nocí So.-So.

Popis stravování

snídaně (bufet, při méně než 15 ubytovaných osob servírovaná), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd, večeře - jednotné menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, od 1.6. do 31.8. vstup do kempu (na pláž), tobogán (není-li mimo provoz), letní kino a animační programy (za příznivého počasí), využití sportovišť v areálu, lůžkoviny a závěrečný úklid. V červenci jen týdenní turnusy SO-SO.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, stylová restaurace GAUDEO, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, hřiště, herna, stolička a strava; letní kino a animační programy (červenec - srpen za příznivého počasí), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet, volejbalová a nohejbalová hřiště, stoly pro stolní tenis, pískoviště, prolézačky pro děti, velká veřejná ohniště, tobogán (v případě špatného počasí nebo poruchy mimo provoz).VYBAVENÍ POKOJŮ2 až 4lůžkové mezonetové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout (varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí, rychlovarná konvice), TV-SAT, LAN internet, terasa. 4 bezbariérové apartmány.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.