Wellness Hotel Harrachovka - Harrachov

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Harrachov
Ubytování Wellness Hotel Harrachovka - Harrachov
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 1 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Wellness hotel Harrachovka***+ se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně a navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí.

VYBAVENÍ
Recepce s doplňkovým prodejem, restaurace, letní terasa s grilem, pískoviště, trampolína pro menší návštěvníky, dětský koutek, Wi-Fi, monitorované parkoviště. Wellness centrum - relaxační bazén (8 x 4 x 1,5, 26°C), infrasauna, pára, solná jeskyně, masáže, thermospa, fitness (rotoped, orbitrek, bežecký pás, posilovací věž, vibrační plošina aj.), koupelové a masážní vany, parafín rukou a obličeje, rašelinové obklady, zábaly.Rozsáhlé wellness centrum, součástí je bazén 8 x 4 m, solná jeskyně, parní lázeň, infrasauna, fitness .

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Harrachov - Mýtiny, odtud místní autobusovou linkou ze zastávky "Harrachov - žel. stanice" na zastávku "Harrachov - centrum" (cca 2 km), odtud pak pěšky 300 m k hotelu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem od Harrachova na zastávku "Autobusové nádraží", odtud 1,5 km pěšky k hotelu nebo na zastávku "Centrum" (cca 600 m od hotelu)Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Při příjezdu do Harrachova na křižovatce u hotelu Karolína a u komplexu sklárny odbočit vpravo směrem do centra, po cca 300 m první odbočkou vlevo, u bistra Sommer a hned další odbočkou vpravo, příjezd k hotelu cca po 150 m.Parkování u hotelu za poplatek.

Popis stravování

STRAVA snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Relaxace, lyžování, turistika - ideální spojení vám zajistí hotel Wellness hotel Harrachovka!UBYTOVÁNÍa) 2 lůžkový pokoj s přistýlkou - Spr.+WC, SAT TV, trezor, Wi-Fi.b) 2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek - Spr.+WC, SAT TV, trezor, Wi-Fi - nutno obsadit všechna lůžka a přistýlky.c) 2 lůžkový pokoj SPAR (se slevou) - Spr.+WC, SAT TV, trezor, Wi-Fi.Přistýlky jsou plnohodnotné lůžko nebo rozkládací přistýlka (gauč).Jednolůžkový pokoj na ověření na prodejním dispečinku.Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA114 lůžekSTRAVAsnídaně nebo polopenze (dle typu pobytu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 6,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍHotelový bazén.Přírodní koupaliště 1 km.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hodin.Dětské postýlky nutno ověřit předem.ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTELVenku vyhrazené místa pro kuřáky.REKREAČNÍ POPLATEKV ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM300 Kč/den - povolena menší rasa a nutno předem ověřit volnou kapacitu - ubytování pouze ve vedlejší budově vzdálené cca 5 m.PARKOVÁNÍ100 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX POBYT 6 dní /5 nocí, nástup libovolný (pro dospělé) Pro termíny 01.12. - 22.12.19 * 03.01. - 25.01.20 * 07.03. - 01.11.20.- 5x ubytování s polopenzí snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu.- 1x káva (presso) nebo čaj + zákusek - 1x láhev vína na pokoj - 1x infrasauna nebo pára 45 min./2 osoby - 1x thermospa 20 min./2 osoby - denně 1 hodina bazénu - SLEVA 20% na wellness procedury BONUSY ZDARMA- rekreační poplatek- fitness- Wi-fiNelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR RELAX 6 dní/5 nocí, nástup libovolný(od 60 let)V termínech 01.05. - 27.6. a 29.08. - 01.11.20- 5x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu.- 1x solná jeskyně- 1x thermo spa - 1x vířivka/osoba nebo společná vířivá vana v případě 2 osob - denně bazén- SLEVA 20% na wellness procedury BONUSY ZDARMA- rekreační poplatek- fitness- Wi-fiNelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOR RELAX 8 dní/7 nocí, nástup libovolný(od 60 let)V termínech 01.05. - 27.6. a 29.08. - 01.11.20- 7x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu.- 1x solná jeskyně - 1x thermo spa - 1x parafínový zábal rukou - 1x vířivka na osobu nebo společná vířivá vana v případě dvou osob - 1x káva se zákuskem za pobyt- denně bazén - SLEVA 20% na wellness procedury BONUSY ZDARMA- rekreační poplatek- fitness- Wi-fiNelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

REKREAČNÍ POBYT Ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA- denně vstup do bazénu na 1 hod.- rekreační poplatek- fitness- Wi-fi- úschova lyží a kol- Při pobytu od 7 nocí 1x 1 hod. solné jeskyně.- SLEVA 20% na wellness proceduryBONUS u pobytu na mín. 7 nocí: pokud si klienti dokoupí večeře na každý den pobytu (bufet nebo menu - dle obsazenosti), dostanou denně 2 chodový oběd nebo balíček na výlet ZDARMATipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.