Zámek Zbiroh - Zbiroh

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Zbiroh
Název ubytování Zámek Zbiroh - Zbiroh
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Chateau hotel Zbiroh**** je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha, Ema Destinová a další. Nejstarší české šlechtické sídlo se nachází v okrese Rokycany a leží na rozhraní CHKO Křivoklátsko a brdských lesů, cca 40 km od Plzně a 45 km od Prahy. Původní hradní části dodnes dominuje nejstarší samostatně stojící hlásná věž na našem území, najdete zde vůbec nejhlubší studnu v Evropě a jako perla ji zdobí jedna z nejstarších hradních kaplí u nás. Svou dnešní podobu rozlehlého renesančního zámeckého sídla Zbiroh získává v samotném závěru 16. století, v držení císaře Rudolfa II. Habsburského.Okolí nabízí plno možnosti pro výlety: hrady Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč (do 20 km), Koněpruské jeskyně (32 km), ZOO Plzeň (40 km) aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle. Wellness centrum (bazén, vířivka, sauna, solárium), v areálu minigolf, kulečník, petanque, kriket, šipky, stolní tenis, lanové centrum, fitness, parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice - zastávka Kařez (4 km). Odtud autobusem do obce Zbiroh, zastávka U Slunce, odkud je to již přímo k zámku za stálého stoupání 1 km.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do obce Zbiroh, zastávka U Slunce, odkud je to již přímo k zámku za stálého stoupání 1 km.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Z Prahy směr Beroun, EXIT 41 Zbiroh / Cerhovice. Z Plzně směr Rokycany, EXIT 41 Zbiroh / Cerhovice. Přímo v areálu zámku je k dispozici parkoviště. Pro vjezd využijte zámeckou bránu (z města miřte stále do kopce, až přijede k bráně s červeným domkem zahradníka po pravé straně)

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze.Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Zámek Zbiroh:- nejstarší šlechtické sídlo v Čechách, nejhlubší studna v Evropě a nejstarší dochovaná samostatně stojící hlásná věž na našem území- zámek tří císařů- pobyt s prohlídkou zámku - ubytování v zámeckých komnatách- anglický parkKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m²), vana + WC, fén, TV, trezor.Pokoje s možností dětské přistýlky na dotaz.Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.FORMA STRAVYPolopenze.Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazénKrytý bazén a letní aquapark HOŘOVICE (17 km), krytý bazén a koupaliště ROKYCANY (22 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den nástupu nebo snídaní druhý den ráno (dle výběru). Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (5 dní / 4 noci), nástup libovolný- uvítací přípitek (v den příjezdu)- 4x ubytování se snídaní v Zámecké krčmě- 3x 2-chodová večeře v zámecké restauraci (první večeře v den příjezdu nebo druhý den pobytu)- 1x prohlídka zámku Zbiroh (1. okruh)- volný vstup do zámeckého parku- 1x hodina minigolfu / pobyt (dle počasí)- 1x za pobyt odpolední káva nebo čaj v restauraci se zámeckými koláčkyBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi- parkování- ruské kuželky, obří šachy, kriket (dle počasí)- rekreační poplatek- SLEVA 20% na masáže - SLEVA 25% na vstup do wellness

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (6 dní / 5 nocí), nástup libovolný- uvítací přípitek (v den příjezdu)- 5x ubytování se snídaní v Zámecké krčmě- 4x 2-chodová večeře v zámecké restauraci (první večeře v den příjezdu nebo druhý den pobytu)- 1x prohlídka zámku Zbiroh (1. okruh)- volný vstup do zámeckého parku- 1x hodina minigolfu / pobyt (dle počasí)- 1x za pobyt odpolední káva nebo čaj v restauraci se zámeckými koláčkyBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi- parkování- ruské kuželky, obří šachy, kriket (dle počasí)- rekreační poplatek- SLEVA 20% na masáže - SLEVA 25% na vstup do wellnessTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.