Zlatá Hvězda - Třeboň

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Třeboň
Název ubytování Zlatá Hvězda - Třeboň
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Renesanční hotel Zlatá Hvězda**** se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Třeboň, 400 m od Bertiných lázní a 1,8 km od lázní AURORA. Toto lázeňské jihočeské městečko Vás zve k prožití několika nezapomenutelných dní, vytržených ze stereotypu běžného života.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, bar, letní zahrádka, směnárna, úschovna kol, 5 parkovacích míst za hotelem (nutná rezervace předem), další parkovací místa na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu, 2 bowlingové dráhy v hotelovém bowling baru, wellness centrum, beauty salon. Vedle hotelu je půjčovna kol. Wellness centrum: aromaterapeutická bublinková koupel, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, infrasauna, rašelinná koupel, rašelinné termoobklady, peeling celotělový, masáže celkové, částečné, obličeje, masáže lávovými kameny, konopné koupele a masáže.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Třeboně - hotel na náměstí. Hlavní vchod do hotelu ze Žižkova náměstí. Parkování na parkovišti u hotelu (nutná rerevace - pouze 5 míst). Příjezd k hotelu (k vyložení zavazadel a ubytování) je povolen.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Zlatá Hvězda Třeboň:- hotel se nachází na náměstí v centru historické Třeboně- wellness pobyty možné realizovat i přes Vánoce- dvě bowlingové dráhy- NOVINKA: Čokoládové uvolnění (peeling, masáž horkou čokoládou, zábal)- aquapark (1,8 km)KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, trezor, minibar, fén.Pokoje jsou pouze v prvním a druhém patře (přístupné výtahem). Hotel nedisponuje pokoji s balkonem.Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA115 lůžekFORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA !MOŽNOST KOUPÁNÍAQUA VIVA (1,8 km) - Aquapark v lázních Aurora: plavecký bazén (25 m) se slanou vodou, dětské brouzdaliště, parní kabina. Vodní svět: divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán, whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.Rybník SVĚT - dvě koupaliště (1 km a 2,3 km), na severní straně je velká pláž, na jižním břehu je menší koupaliště Ostende. Kolem celého rybníka Svět vede vycházková trasa naučné stezky Cesta kolem Světa. Trasa je dlouhá 14 km a seznamuje s historií rybníka Svět a s rybníkářstvím na Třeboňsku.KOUPALIŠTĚ v okolí Třeboně: Třeboňsko je doslova vodním rájem v Čechách. Právě tady naleznete velké množství přírodních koupališť a rybníků. Hejtman, Staňkovský, Dvořiště, Tušť, Velký Řečický nebo Svět, to je jen malý výčet ze zdejší nekonečné vodní říše.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří od 17.00 hod v den příjezdu. V případě plné penze začíná pobyt večeří od 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní - u polopenze - a obědem - u plné penze - od 11:00 hodin a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK35 Kč / denPOBYT SE ZVÍŘETEM300,- Kč/denPARKOVÁNÍ5 parkovacích míst za hotelem (nutná rezervace předem): 200,- Kč / auto /denDalší parkovací místa na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu (za poplatek).

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2 x ubytování- 2x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu)- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování- 3x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu) - 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování- 4x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu)- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

SENIORSKÝ POBYT od 60 let (6 dní / 5 nocí, nástupní den NEDĚLE) - 5x ubytování- 5x snídaně bufetová- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x částečná masáž- 1x trojlístek na nohy (vířivá aroma koupel nohou, proprioceptivní stimulace chodidel, masáž chodidel)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi - úschova vlastních kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.