Zlatá Hvězda - Třeboň

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Třeboň
Název ubytování Zlatá Hvězda - Třeboň
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Renesanční hotel Zlatá Hvězda**** se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Třeboň, 400 m od Bertiných lázní a 1,8 km od lázní AURORA. Toto lázeňské jihočeské městečko Vás zve k prožití několika nezapomenutelných dní, vytržených ze stereotypu běžného života.

VYBAVENÍ
Restaurace, bar, letní zahrádka, směnárna, úschovna kol, 5 parkovacích míst za hotelem (nutná rezervace předem), další parkovací místa na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu, 2 bowlingové dráhy v hotelovém bowling baru, wellness centrum, beauty salon. Vedle hotelu je půjčovna kol. Wellness centrum: aromaterapeutická bublinková koupel, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, infrasauna, rašelinná koupel, rašelinné termoobklady, peeling celotělový, masáže celkové, částečné, obličeje, masáže lávovými kameny, konopné koupele a masáže.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Třeboně - hotel na náměstí. Hlavní vchod do hotelu ze Žižkova náměstí. Parkování na parkovišti u hotelu (nutná rerevace - pouze 5 míst). Příjezd k hotelu (k vyložení zavazadel a ubytování) je povolen.

Popis stravování

STRAVA Snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Zlatá Hvězda Třeboň:- hotel se nachází na náměstí v centru historické Třeboně- wellness pobyty možné realizovat i přes Vánoce- dvě bowlingové dráhy- NOVINKA: Čokoládové uvolnění (peeling, masáž horkou čokoládou, zábal)- aquapark (1,8 km)UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, trezor, minibar, fén.Pokoje jsou pouze v prvním a druhém patře (přístupné výtahem). Hotel nedisponuje pokoji s balkonem.Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA115 lůžekSTRAVASnídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr ze 3 menu) za příplatek v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 3,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA !KOUPÁNÍAQUA VIVA (1,8 km) - Aquapark v lázních Aurora: plavecký bazén (25 m) se slanou vodou, dětské brouzdaliště, parní kabina. Vodní svět: divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán, whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.Rybník SVĚT - dvě koupaliště (1 km a 2,3 km), na severní straně je velká pláž, na jižním břehu je menší koupaliště Ostende. Kolem celého rybníka Svět vede vycházková trasa naučné stezky Cesta kolem Světa. Trasa je dlouhá 14 km a seznamuje s historií rybníka Svět a s rybníkářstvím na Třeboňsku.KOUPALIŠTĚ v okolí Třeboně: Třeboňsko je doslova vodním rájem v Čechách. Právě tady naleznete velké množství přírodních koupališť a rybníků. Hejtman, Staňkovský, Dvořiště, Tušť, Velký Řečický nebo Svět, to je jen malý výčet ze zdejší nekonečné vodní říše.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří od 17.00 hod v den příjezdu. V případě plné penze začíná pobyt večeří od 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní - u polopenze - a obědem - u plné penze - od 11:00 hodin a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK35 Kč / denPOBYT SE ZVÍŘETEM300,- Kč/denPARKOVÁNÍ5 parkovacích míst za hotelem (nutná rezervace předem): 200,- Kč / auto /denDalší parkovací místa na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu (za poplatek).

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2 x ubytování- 2x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu)- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování- 3x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu) - 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ZLATÁ HVĚZDA ATIS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování- 4x polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 menu)- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x celková masáž (60 min)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

SENIORSKÝ POBYT od 60 let (6 dní / 5 nocí, nástupní den NEDĚLE) - 5x ubytování- 5x snídaně bufetová- 1x privátní whirlpool (30 min)- 1x částečná masáž- 1x trojlístek na nohy (vířivá aroma koupel nohou, proprioceptivní stimulace chodidel, masáž chodidel)- úschova vlastních kol- Wi-FiDětská cena neobsahuje procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi - úschova vlastních kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.