Zlatý Lev - Žatec

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Žatec
Název ubytování Zlatý Lev - Žatec
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Zlatý Lev **** se nachází v centru královského města Žatec, které patří mezi nejstarší města v Evropě. Žatecký region je proslulý po celém světě díky tradici chmelařství a pivovarnictví.Každý návštěvník by tak měl určitě shlédnout unikátní "Chrám chmele a piva".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, hlídané parkoviště, Wi-Fi, kongresové prostory.WELLNESS & SPA CENTRUM - finská sauna, aroma finská sauna, parní lázeň, turecká lázeň, ochlazovna, barevné sprchy, relaxační místnost, masáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží 1,5 km od hotelu, odtud se dá autobusem na zastávku Autobusové nádraží (cca 200 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žatce, hotel leží cca 200 m od autobusového nádraží.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
V Žatci po silnici 225, z kruhového objezdu 1 výjezd na tř. Obránců míru, na dalším kruhovém objezdu rovně a pak odbočit doprava na ulici Obloukovou k hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře formou 100 Kč voucheru/1 večeře v Steak House El Toro nebo Restaurace U Orloje (cca 400 m).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEPOBYT S PŘÍCHUTÍ PIVA - vstup do Chrámu chmele a piva!KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, minibar, telefon, trezorCELKOVÁ KAPACITA30 pokojůFORMA STRAVYPolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře formou 100 Kč voucheru/1 večeře v Steak House El Toro nebo Restaurace U Orloje (cca 400 m).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 6,99 na přistýlce nebo bez lůžka s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu dvou plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍKrytý bazén Žatec (1 km), letní koupaliště v Žatci - 2 km.Vodní nádrže Nechranice (13 km) - koupání, rybolov, vodní sporty (jachting, surfing aj.)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM160 Kč/denPARKOVÁNÍ200 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ŽATECKÝ PIVNÍ RELAX 3 dny/2 noci, nástup čtvrtek a pátek- 2x ubytování s polopenzí - večeře v restauraci Steak House El Toro nebo Restauraci U Orloje v hodnotě á 100 Kč (cca 400 m). - 1x vstup do Wellness&Spa Centra- 1x exkurze a ochutnávka v Chrámu Chmele a piva (pouze pro pobyty v období duben - září)- konzumace teplých a nealko nápojů z minibaru + kávový set na pokoji zdarma (pouze pro pobyty v období říjen - březen)- Sleva 10% na masážeBONUSY ZDARMA- rekreační poplatek- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIORSKÝ PIVNÍ RELAX (osoby od 55 let) 6 dnů/5 nocí, čtvrtek a pátek- 5x ubytování s polopenzí - večeře v restauraci Steak House El Toro nebo Restauraci U Orloje v hodnotě á 100 Kč (cca 400 m). - welcome drink - 1x vstup do Wellness&Spa Centra- 1x exkurze a ochutnávka v Chrámu Chmele a piva (pouze pro pobyty v období duben - září)- konzumace teplých a nealko nápojů z minibaru + kávový set na pokoji zdarma (pouze pro pobyty v období říjen - březen)- domácí mazlíček bez poplatku- Sleva 10% na masážeBONUSY ZDARMA- parkování- rekreační poplatek- Wi-Fi NELZE neobsazené lůžko v pokojiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.