Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: sportovní areál (tenisový kurt, volejbalové hřiště), kuželky, stolní tenis, biliár, ohniště, trampolína, dětské houpačky, skluzavka, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Sedláčkova stezka podél Orlického jezera), Vltavsko-otavská stezka,SEDLÁČKOVA STEZKA - je turistická cesta vedoucí podél řeky Otavy z Písku až na Zvíkov. Stezka v délce 25 km byla vybudována v letech 1924–1928 a je pojmenována po Augustu Sedláčkovi, profesorovi, historikovi a vášnivému turistovi z přelomu 19. a 20. století. Její severní část je zaplavená Orlickou přehradou, a tak byla stezka přeložena nad údolí. Dnes je většinou její trasy je vedena po levém břehu červená turistická značka, po níž je vedena též evropská dálková trasa E10, v úvodní části je po pravém břehu vedena zelená značka. Od roku 2006 je Sedláčkova stezka v modifikované trase o délce 35 km renovována jako cyklostezka č. 1225 pro smíšený provoz pěších turistů i cyklistů a některé úseky jsou asfaltovány.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je po dohodě možný za příplatek.Doporučujeme neváhat s objednáním - hotel je velmi žádaný.Během Vánoc je hotel uzavřen, Silvestr je otevřeno jen pro skupiny 35 a více osob.Sleva 7=6 pro pobyty září - červen již zahrnuta v ceněSleva noc zdarma při pobytu 8 nocí platí celoročně kromě Vánoc, Silvestra a letních prázdnin - již zahrnuta v cenách.Děti do 3 let se 2 dospělými zdarma se snídaní ale bez nároku na lůžko a lůžkoviny, možnost objednání postýlky za příplatek.Pokoj s balkónem na vyžádání (pouze 4)

Popis stravování

snídaně (bufet, při nízké obsazenosti hotelu kontinentální), možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře: 3chodové menu servírované (výběr ze 2 nebo 3 jídel den předem), oběd: 2chodový servírovaný).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky, venkovní nevyhřívaný bazén (květen - září), parkování, v létě soutěže pro děti, filmy, grilování. Od 1.7. do 28.8 jen týdenní pobyty, kratší pobyt jen na vyžádání.Balíček 2Týdenní pobyt zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, místní poplatky, venkovní nevyhřívaný bazén (květen - září), parkování, v létě soutěže pro děti, filmy, grilování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, wellness (sauna, vířivka, masáže - za poplatek na objednání min. den předem), venkovní nevyhřívaný bazén (květen-září), venkovní terasa a terasa nad řekou, kavárna, vinárna, konferenční služby, konferenční sály, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí, vnitřní herna (ne celoročně), venkovní hřiště, v létě soutěže, program, filmy, pohádky, grilování; úschovna a půjčovna kol, šipky, sportovní areál s tenisovým kurtem (za poplatek), zajištění outdoorových a indoorových aktivit (výlety, vstupenky), parkoviště (pro hotelové hosty zdarma), akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮHOTEL: 2lůžkové pokoje, většinou dvoulůžko (samostatná lůžka omezeně na vyžádání), křeslo nebo gauč (možnost přistýlek pro děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje, za příplatek); 3lůžkové pokoje, dvoulůžko a samostatné lůžko, křeslo nebo gauč (možnost přistýlek pro děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje, za příplatek);5lůžkové rodinné apartmá ve 3. patře hotelu bez výtahu, 3 ložnice;BUNGALOVY: 2-4lůžkové chatky s možností přistýlky (4lůžkové - palanda), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, rychlovarná konvice, elektrické topení, veranda s letním posezením, společné ohniště. Upozornění: Přistýlky hodně snižují prostorový komfort.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná. Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.