Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: sportovní areál (tenisový kurt, volejbalové hřiště), kuželky, stolní tenis, biliár, ohniště, trampolína, dětské houpačky, skluzavka, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Sedláčkova stezka podél Orlického jezera), Vltavsko-otavská stezka,SEDLÁČKOVA STEZKA - je turistická cesta vedoucí podél řeky Otavy z Písku až na Zvíkov. Stezka v délce 25 km byla vybudována v letech 1924–1928 a je pojmenována po Augustu Sedláčkovi, profesorovi, historikovi a vášnivému turistovi z přelomu 19. a 20. století. Její severní část je zaplavená Orlickou přehradou, a tak byla stezka přeložena nad údolí. Dnes je většinou její trasy je vedena po levém břehu červená turistická značka, po níž je vedena též evropská dálková trasa E10, v úvodní části je po pravém břehu vedena zelená značka. Od roku 2006 je Sedláčkova stezka v modifikované trase o délce 35 km renovována jako cyklostezka č. 1225 pro smíšený provoz pěších turistů i cyklistů a některé úseky jsou asfaltovány.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.Doporučujeme neváhat s objednáním - hotel je velmi žádaný.

Popis stravování

snídaně (bufet, při nízké obsazenosti hotelu kontinentální), možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře: polévka + výběr ze 2 jídel (den předem ) + dezert).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky, venkovní nevyhřívaný bazén (květen - září), parkování, v létě soutěže pro děti, filmy, grilování.Balíček 2Týdenní pobyt zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, místní poplatky, venkovní nevyhřívaný bazén (květen - září), parkování, v létě soutěže pro děti, filmy, grilování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, wellness (sauna, vířivka, masáže - za poplatek na objednání min. den předem), venkovní nevyhřívaný bazén (květen-září), venkovní terasa a terasa nad řekou, kavárna, vinárna, konferenční služby, konferenční sály, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí, vnitřní herna (ne celoročně), venkovní hřiště, v létě soutěže, program, filmy, pohádky, grilování; úschovna a půjčovna kol, šipky, sportovní areál s tenisovým kurtem (za poplatek), zajištění outdoorových a indoorových aktivit (výlety, vstupenky), parkoviště (pro hotelové hosty zdarma), akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮHOTEL: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost až 3 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV (SAT za příplatek), Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje). CHATKY: 2-4lůžkové chatky s možností přistýlky (4lůžkové - palanda), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, rychlovarná konvice, elektrické topení, veranda s letním posezením, společné ohniště.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePatří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).TIPY NA VÝLET: -Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště-hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně-Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)-CHKO Blanský les-CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)-rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.