2022 Chorvatsko - Kraljevica - hotel Uvala Scott

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Kraljevica
Ubytování Hotel Uvala Scott
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Uvala Scott - hotelový komplex se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice.
Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, menší obchod, místnost s kulečníkem, sauna, diskotéka, taverna s živou hudbou (15.6.-15.9.). Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, vodní sporty a další.

Zátoka Dubno má přírodní oblázkovou pláž a přístaviště pro menší lodě. Věnovat se zde můžete celé řadě sportovních aktivit.
Parkovat lze zdarma na veřejném parkovišti u objektu a parkovací místa jsou k dispozici podle aktuální obsazenosti.


Popis dopravy:
Možnost přikoupení autobusové dopravy zPrahy a Brna - cena 2290.- Kč/os. (autobus s WC, videem), eventuelně z dalšícj nástupních míst za příplatek - informace v CA
Odjezd vždy v pátek, návrat v neděli.

Popis stravování

V hotelové restauraci. Snídaně a večeře,podávané formou bufetu. Po večeři nápoj v ceně.

Popis ubytování

Pokoje standard jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové, nemají balkon a všechny jsou situované na mořskou stranu. Pokoje superior mají klimatizaci, SAT/TV, lednici, balkon (cca. 2 m čtvereční).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.