2022 Chorvatsko - ostrov Brač - vila Babura (Ina)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Splitská oblast, Brač
Název ubytování Vila Babura*** (Ina)
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 410 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ostrov Brač - pobřeží největšího ostrova střední Dalmácie se na severu svažuje k moři zvolna, na jihu strmě. je zarostlé krásným borovým lesem. Je to třetí největší ostrov v jadranském souostroví). V letním horku fouká vítr maestral, který je nakloněn četným milovníkům surfu. Nejznámější letoviska Brače jsou Bol a Supetar. Ostrov Brač leží na úpatí Vidové hory (778 m), významného výletního bodu.
Supetar (2500 obyvatel) je správním střediskem ostrova a zřejmě nejznámějším letoviskem na ostrově. Supetar také spojuje ostrov s pevninou trajektovým spojením se Splitem.
Supetar je letoviskem na severní straně ostrova Brač, jednoho z nejatraktivnějších ostrovů ve střední Dalmácii. Ostrov je spojen trajektní linkou s městem Split na pevnině. Supetar leží v Zátoce sv. Petra, podle níž byl pojmenován.
Dnes je jedním z hlavních letovisek. Turistům nabízí hojnost kulturních památek, rozmanitý sportovně-rekreační program a autentické druhy ostrovní zábavy.
Pláže: skalnaté, oblázkové, na některých místech je v moři písek


Poloha: nachází se v tiché ulici 80m od centrální pláže a 200 m od centra (pěší zóny), v západní části města nad hotelovým komplexem PALMA/KAKTUS, kde jsou k dispozici za poplatek lehátka a slunečník


Pláž: oblázková, 80 m od ubytování

Popis dopravy:
možnost přikoupení dopravy zahr. autobusem - informace o nožné dopravě v CA,

Popis stravování

možnost přikoupen í: 7x snídaně 1.490.- Kč, 7x večeře 3690,- Kč, Přistýlka 2.990.- Kč

Popis ubytování

Každý apartmán má svoji kuchyňku a sociální zařízení, balkon nebo terasu, klimatizaci, SAT TV, parkování před hotelem. Apartmán pro 4 osoby má dvě ložnice. K dispozici WIFI. V přízemí je velký grill, který je hostům k dispozici.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.