Admiral hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarnerská riviéra, Opatija
Ubytování Admiral hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Remisens hotel Admiral se nachází přímo u moře na pobřežní promenádě, cca 300 m od centra města a jako jediný hotel v Opatiji má vlastní přístav, který je plně vybavený a vhodný např. pro potápěče. Hotel je plně klimatizovaný.
Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, která je na vyžádání. Pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI, balkon na mořskou stranu.
Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, restauraci á la carte, café bar, terasu, internetový kout, parkoviště (za poplatek). Hotel má venkovní a vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, Spa zonu, saunu, fitness centrum. Vnitřní bazén má 2x whirpool (červenec, srpen je uzavřen, v případě velmi špatného počasí bude otevřen).  V letních měsících (15.6.- 25.9.) hotel zajišťuje celodenní sportovní a zábavné animaci pro děti a dospělé, 2x týdně taneční večer s hudbou. V blízkosti jsou noční bary, kasino, různé obchody, prodej suvenýrů.      
Městská betonová a skalnatá pláž je vzdálena cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. V hotelu je možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).

Popis ubytování

Vybaveníbazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, dětský klub, internetový kout, kadeřnictví, kavárna, klimatizován celý hotel, konferenční místnost, kosmetický salón, masážní salón, parkování, pizzerie, přístaviště pro čluny, restaurace a lá carte, sál pro semináře, sauna, taverna, terasa, trezor na recepci, wellness centrumSportanimace pro děti, animace pro dospělé, fitness studioSport v okolípotápění

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.