Adriatiq hotel Hvar

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Hvar
Ubytování Adriatiq hotel Hvar
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 183 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Hotel Hvar *** se nachází na svahu borovicového lesa v blízkosti (500 m) malé vesnice Jelsa na ostrově Hvar. V hotelu najdeme restauraci, vnitřní i venkovní bazén s mořskou vodou, bar u bazénu, směnárnu, parkování zdarma, Beauty & Spa, fitness, Wi-Fi zdarma na recepci.Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Pláž
50-100 m od malé písčité pláže, 5 min chůze je kamenitá (ploché skály) a oblázková.

Další informace
V hotelu se konají 1-3x týdně zábavy s živou hudbou, 1x týdně je dalmatská večeře, animace červen-srpen. Možnost půjčení kola, skútru či automobilu, zahrát si minigolf, tenis či stolní tenis, navštívit fitness či Beauty & Spa.

Doprava
Vlastní.

Popis stravování

All inclusive - snídaně (7-10 h), oběd (12-14 h), večeře (19-21 h) formou švédských stolů, nealkoholické a alkoholické (pivo, víno, místní alko) nápoje u baru u bazénu (10-23 h), večerní snack a káva (16-17h).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceHvar se svou rozlohou zařadil na čtvrté místo mezi ostrovy v jadranském souostroví, takže tu během své dovolené určitě budete mít co objevovat. Můžete se vydat po klikatých stezkách do odlehlých zátok s krásnými plážemi, projít si opuštěné kamenné vesnice ve vnitrozemí nebo se vydat na výstup mezi vinicemi a políčky levandule na nejvyšší vrcholy, odkud se otevírá dech beroucí pohled na celé panorama ostrova. Ostrov turistům nabídne upravené a dobře vybavené pláže, živé kavárny na pobřeží, malé hospůdky se specialitami místní kuchyně i příjemné pobřežní promenády.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Češi na Jadranu nemilují jen moře, hory na dalmatském Hvaru jich jsou plné Obvyklá představa o dovolené v Chorvatsku nabízí obraz rychle růžolícího povaleče na hotelové pláži, faktem je, že mnoho návštěvníků si dovede najít cestu i za jinými krásami jadranského pobřeží a především divoce romantických ostrovů.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.