Apartmánový dům Buto

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica
Název ubytování Apartmánový dům Buto
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 198 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v Chorvatsku v letovisku Crikvenica! Ubytování v apartmánovém domě Buto***, WiFi a parkování zdarma


5–7 nocí v oblíbeném letovisku Crikvenica, Chorvatsko
Ubytování v apartmánovém domě Buto***
Apartmány pro 2–4 osoby
Klimatizace za poplatek 
WiFi a parkování zdarma
Pláž cca 450 m od ubytování
Bohaté sportovní a kulturní vyžití
Doprava vlastní nebo autobusová


Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenica
Crikvenica je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Největší letovisko na Chorvatském přímoří, leží 37 km jihovýchodně od Rijeky, při ústí potoka Dubračina, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se zde pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky. 
Ubytování v apartmánovém domě Buto***
Apartmánový dům se nachází v oblíbeném letním letovisku Crikvenica cca 450 m od pláže. Nejbližší restaurace se nachází cca 200 m a obchod 300 m od ubytování. Centrum Crikvenice je vzdálené cca 1,5 km. Možnost parkování před domem zdarma.
Apartmán 2+2 
Apartmán se nachází v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem s pohovkou pro 1 osobu. Součástí apartmánu je také SAT/TV, WiFi, klimatizace (za poplatek 5 €/den) a balkon nebo terasa.
Apartmán 4 
Apartmán se nachází v přízemí a je vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi s manželskými lůžky, kuchyní s jídelním koutem, SAT/TV, WiFi, klimatizace (za poplatek 5 €/den) a terasou.
Stravování

Vlastní
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu
Cca 200 m od apartmánu se nachází restaurace a obchody

Pláž
Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 450 m od ubytování. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Gradska plaža – s pozvolným přístupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Písčitá pláž Crni molo – je součástí pláže Gradsko kupaliště a má pozvolný vstup do moře. Pláž Gradsko kupaliště může být zpoplatněná cca 20 kuna (cca 70 Kč)/os./den. Oblázková pláž Balustrada se rozprostírá od pláže Gradsko kupaliště do centra města Crikvenice. Na některých plážích je možnost pronájmu slunečníků a lehátek u soukromníků. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti.
Sport a zábava
V rámci letoviska jsou k dispozici vodní sporty a jiné sportovní možnosti - vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, adrenalinový park.
Důležité informace

Check in 14.00–19.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinný registrační poplatek 2 €/os. – hradí se na místě
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Klimatizace 5 €/den – hradí se na místě
Povinný poplatek za transfer (z agentury do ubytování) 10 €/apartmán – hradí se na místě řidiči transferu (pouze v případě autobusové dopravy)
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd, při cestě zpět je odjezd ve večerních hodinách
Cestovat můžete s platným občanským průkazem
Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.