Apartmánový dům Copič

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Ostrov Pag - Novalja
Název ubytování Apartmánový dům Copič
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 158 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená na ostrově Pag! Ubytování v apartmánech až pro 5 osob


7 nocí v Chorvatsku na ostrově Pag
Ubytování v apartmánech Copić až pro 5 osob
Pláž jen cca 220 m od ubytování
Letovisko s pláží Zrće plné zábavy
WiFi připojení a klimatizace v ceně
Zahrada s grilem k dispozici
Pouze vlastní doprava
Tipy na výlety – výlety lodí na okolní ostrovy, město Pag, Sv. Vid, NP Severní Velebit a další NP


Rušné letovisko v zátoce plné zeleně
Novalja je rybářská obec na severozápadní straně ostrova Pag s krásnými lesy v okolí. Obec postupně přebírá status hlavního turistického centra od města Pag. Městečko je situováno v zátoce směřující k otevřenému moři. Zátoka je plná zeleně a středomořské vegetace. Novalja je velmi rušné letovisko, kde najdeme spoustu restaurací, kaváren, obchodů či pekáren. V centru města se nachází fragmenty raně křesťanské baziliky a předrománského kostela z 9. až 10. století. Novalja je spojena s pevninou trajektovým spojem Novalja (přístav Žigljen) – Prizna.
Ubytování v apartmánech Copič***
Apartmánový dům se nachází v rybářské obci Novalja. Centrum obce leží přibližně 1 km daleko. Nejbližší pláž je vzdálena přibližně 220 m a cesta k nejbližší restauraci je dlouhá asi 500 m. Dům je vybaven zahradou s grilem, WiFi připojením a parkovištěm (omezená kapacita).
Apartmán 4 (40 m2)
Pro 2 až 4 osoby je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí s palandou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, klimatizací, WiFi připojením a balkonem. Apartmán se nachází v 1. patře.
Apartmán 5 (43 m2)
Pro 3 až 5 osob je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželskou postelí, ložnicí s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, klimatizací, WiFi připojením a terasou. Apartmán se nachází v přízemí.
Stravování
Stravování probíhá ve vlastní režii, hosté si mohou vařit ve vybaveném kuchyňském koutě svého apartmánu.
Letovisko s pláží přezdívanou chorvatská Ibiza
Nejbližší pláž je od apartmánů vzdálena přibližně 220 m. Novalja je známá pro své krásné písčité a oblázkové pláže. Mezi nimi vyniká pláž Zrće s křišťálově čistým mořem, která se nachází mezi hustými borovými lesy. Vstup do vody je pozvolný. Pláž je centrem zábavy celého ostrova Pag a patří mezi nejkrásnější pláže celého jadranu. V sousední zátoce se nachází pláž Caska.
Sport, zábava a výlety
Sport
Novalja nabízí skvělé podmínky pro sport. Zahrát si můžete např. tenis, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, košíkovou, fotbal nebo badminton. Samozřejmostí je nabídka vodních sportů. Pokud jste milovníci cyklistiky, čekají Vás v okolí cyklostezky.
Zábava
O zábavu zde není nouze. Najdete tu nespočet restaurací, kaváren, obchůdků, barů nebo diskoték. V červnu si můžete užít slavnost Novaljské kulturní léto. Pláž Zrće, které se říká chorvatská Ibiza, Vám nabízí zábavu 24 hodin. Nejznámější kluby s nezapomenutelnou zábavu jsou Aquarius, Papaya i Kalypso. Mimo kluby najdete na pláži různé zábavní a rekreační aktivity. Pro děti je v letovisku k dispozici lunapark nebo gumové město.
Tipy na výlety
Nabídka možností kam vyrazit z Novalje na výlet je široká. Můžete se vydat na jednodenní výlet lodí na ostrovy Rab, Lošinj, Silba a Olib nebo navštívit NP Kornati, Krka, Plitvická jezera, Paklenica a Severní Velebit. Nejbližší NP je Severní Velebit, který se nachází 17 km od městečka. Dalším tipem na výlet je výstup na Sv. Vid, který se sice nachází v nadmořské výšce 349 m n. m., ale nabídne Vám nádherné výhledy na zátoky ostrova. Za návštěvu také stojí hlavní střediska ostrova, město Pag.
Důležité informace

Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa od 12 let 1,5 €/os./den – platí se na místě
Klienti platí na místě a v hotovosti povinnou kauci 30 €/osobu, která je vratná na konci pobytu v případě, že je apartmán vrácen v nepoškozeném stavu
Apartmán uklízí klienti sami, v opačném případě je účtován poplatek 20–50 € podle velikosti apartmánu
Klienti jsou povinni dodržovat domovní řád majitele
Domácí zvířata nejsou povolena
Doprava pouze vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.