Apartmánový dům Josko

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica
Název ubytování Apartmánový dům Josko
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 863 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v Chorvatsku v letovisku Crikvenica! Ubytování v apartmánovém domě Josko*** v klimatizovaných apartmánech až pro 4 osoby


4–7 nocí v oblíbeném letovisku Crikvenica, Chorvatsko
Ubytování v apartmánovém domě Josko***
Klimatizované apartmány pro 2–5 osob
Vlastní stravování
WiFi připojení a parkování zdarma
Pláž cca 450 m od ubytování
V okolí pláže vhodné pro rodiny s dětmi
Bohaté sportovní vyžití
Doprava vlastní nebo autobusová


Oblíbené letovisko Crikvenica
Crikvenica je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Největší letovisko na Chorvatském přímoří, leží 37 km jihovýchodně od Rijeky, při ústí potoka Dubračina, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se zde pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky.
Ubytování v apartmánovém domě Josko***
Apartmánový dům se nachází v letovisku Crikvenica cca 450 m od pláže. Nejbližší restaurace se nachází cca 200 m a obchod cca 300 m od ubytování. Centrum Crikvenice je vzdálené cca 1500 m. Parkování u domu zdarma.
Studio 2
Studio je určeno pro 2 osoby je situováno v 1. patře. Skládá se z jedné místnosti, která je vybavena manželským lůžkem a kuchyňským koutem. Studio dále disponuje vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 5 €/den), SAT/TV, WiFi a balkonem s výhledem na moře.
Apartmán 2+1 přízemí
Apartmán je vhodný pro 3 osoby a nachází se v přízemí a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, kuchyní s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu, klimatizací (zdarma), SAT/TV, WiFi, vlastním sociálním zařízením a terasou. K dispozici je také gril.
Apartmán 2+1
Apartmán je vhodný pro 3 osoby a nachází se ve 2. patře. Disponuje ložnicí s manželským lůžkem, kuchyní s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu, klimatizací (zdarma), SAT/TV, WiFi, vlastním sociálním zařízením a balkonem s výhledem na moře. K dispozici je také gril.
Apartmán 4
Apartmán je vhodný pro 4 osoby a nachází se v 1. patře a je vybaven 2 ložnicemi s manželským lůžkem, kuchyní s jídelnou, klimatizací (za poplatek 5 €/den), vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, WiFi, balkonem s výhledem na moře a prostornou terasou.
Stravování

Stravování si klienti zajišťují sami
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu
Cca 200 m od apartmánu se nachází restaurace

Pláž
Nejbližší pláž se nachází cca 450 m od ubytování. Pláž je částečně oblázková, místy betonová mola. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Gradska plaža – s pozvolným přístupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Písčitá pláž Crni molo – je součástí pláže Gradsko kupaliště a má pozvolný vstup do moře. Pláž Gradsko kupaliště může být zpoplatněná cca 20 kuna (cca 70 Kč)/os./den. Oblázková pláž Balustrada se rozprostírá od pláže Gradsko kupaliště do centra města Crikvenice. Na některých plážích je možnost pronájmu slunečníků a lehátek u soukromníků. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti.
Sport a zábava
V rámci letoviska jsou k dispozici vodní sporty a jiné sportovní možnosti – vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, adrenalinový park.
Důležité informace

Check in 14.00–19.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinný registrační poplatek 2 €/os. – hradí se na místě
Poplatek za klimatizaci 5 €/den (Studio 2 a Apartmán 4)
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Povinný poplatek za transfer (z agentury do ubytování) 10 €/apartmán – hradí se na místě řidiči transferu (pouze v případě autobusové dopravy)
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd (kolem 6 hodiny ranní) a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách (kolem 22.00 hod.)
Cestovat můžete s platným občanským průkazem
Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.