Apartmánový dům Lara

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica
Název ubytování Apartmánový dům Lara - Crikvenica
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 048 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v Chorvatsku v oblíbeném letovisku Crikvenica! Ubytování v apartmánovém domě Lara*** jen 450 m od pláže


4–7 nocí v oblíbeném letovisku Crikvenica, Chorvatsko
Ubytování v apartmánovém domě Lara***
Klimatizované apartmány pro 2–6 osob
Vlastní stravování
Jen 450 m od moře
WiFi připojení a parkování zdarma
V okolí pláže vhodné pro rodiny s dětmi
Bohaté sportovní vyžití
Doprava vlastní nebo autobusová


Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenica
Crikvenica je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Největší letovisko na Chorvatském přímoří, leží 37 km jihovýchodně od Rijeky, při ústí potoka Dubračina, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se zde pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky.
Ubytování v apartmánovém domě Lara***
Apartmánový dům se nachází v letovisku Crikvenica cca 450 m od pláže. Nejbližší restaurace se nachází cca 10 m a obchod cca 100 m od ubytování. Dům je vzdálen cca 100 od centra Crikvenice. Parkování u domu zdarma.
Apartmán 4+2 č. 1
Apartmán je situován v prvním patře. Disponuje dvěma ložnicemi s manželským lůžkem, v jedné z ložnic se ještě nachází samostatné lůžko pro 1 osobu, kuchyňským koutem s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu. Apartmán je dále vybaven klimatizací (zdarma), 2× vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, WiFi a balkonem.
Apartmán 2+1 č. 2
Apartmán je situován v prvním patře. Disponuje ložnicí s francouzským lůžkem, malým kuchyňským koutem s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu. Apartmán je vybaven klimatizací (zdarma), SAT/TV, WiFi, vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Apartmán 4+2 č. 3
Apartmán je situován ve druhém patře. Disponuje dvěma ložnicemi s manželským lůžkem, v jedné z ložnic se ještě nachází samostatné lůžko pro 1 osobu, kuchyňským koutem s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu. Apartmán je dále vybaven klimatizací (zdarma), SAT/TV, 2× vlastním sociálním zařízením, WiFi a balkonem.
Apartmán 2+1 č. 4
Apartmán je situován v druhém patře. Disponuje ložnicí s francouzským lůžkem, kuchyňským koutem s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 1 osobu. Apartmán je vybaven klimatizací (zdarma), SAT/TV, WiFi, vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Stravování

Vlastní
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu
Cca 10 m od apartmánu se nachází restaurace

Pláž
Nejbližší pláž se nachází cca 450 m od ubytování. Pláž je částečně oblázková, místy betonová mola. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Gradska plaža – s pozvolným přístupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Písčitá pláž Crni molo – je součástí pláže Gradsko kupaliště a má pozvolný vstup do moře. Pláž Gradsko kupaliště může být zpoplatněná cca 20 kuna (cca 70 Kč)/os./den. Oblázková pláž Balustrada se rozprostírá od pláže Gradsko kupaliště do centra města Crikvenice. Na některých plážích je možnost pronájmu slunečníků a lehátek u soukromníků. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti.
Sport a zábava
V rámci letoviska jsou k dispozici vodní sporty a jiné sportovní možnosti – vodní lyže, wakeboard, paragliding, plachtění, potápění, tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal, adrenalinový park.
Důležité informace

Check in 14.00–19.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinný registrační poplatek 2 €/os. – hradí se na místě
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Povinný poplatek za transfer (z agentury do ubytování) 10 €/apartmán – hradí se na místě řidiči transferu (pouze v případě autobusové dopravy)
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd (kolem 6 hodiny ranní) a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách (kolem 22.00 hod.)
Cestovat můžete s platným občanským průkazem
Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.