Apartmánový dům Mira

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Turanj
Ubytování Apartmánový dům Mira
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 513 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisPříjemná rodinná vila se zahradou se středomořskou vegetací v příjemném letovisku Turanj, cca 150m od oblázkové pláže. K vile patří terasa s posezením a slunečníkem, parkování uvnitř objektu.Plážoblázková pláž, cca 150mStravavlastní - plně vybavený kuchyňský koutTyp ubytováníVšechny apartmány mají klimatizaci, wifi připojení.

APARTMÁN pro 4 + 2 osoby třípokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice se samostatným lůžkem, obývací pokoj s gaučem pro děti do max. 12 let a kuchyňským koutem, koupelna/wc, balkon.

APARTMÁN pro 6 osob: třípokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice se se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, balkon.Cena zahrnujeubytování, spotřeba energií, lůžkoviny, klimatizace, wifi připojení, závěrečný úklid, 1x parkovací místoPovinný poplatekpobytová taxa 50,- /osoba nad 18 let/noc, dítě 12-18 let/25,-/nocVlaková dopravacena vlakové dopravy není součástí ceny ubytování
klient si vybere termín ubytování ( je možný kterýkoliv den v týdnu)
zaškrtněte v kalkulaci, že by jste rádi obdrželi kalkulaci na dopravu vlakem a odešlete poptávku
poté Vás budeme obratem kontaktovat s nabídkou
Důležité: Cena obsahuje -vlaková doprava + transfer do letoviska. Nástupní a výstupní místo v letovisku je jedno a pevně stanovené, klient se musí v rámci letoviska na své náklady dopravit na ubytování/ do agentury.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.