Apartmány a studia Vesa (nabídka pro skupiny)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Promajna
Ubytování Apartmány a studia Vesa (nabídka pro skupiny)
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: pěkné apartmány a studia s možností klimatizace cca 400 m od krásné pláže.
PROMAJNA - moderní turistické letovisko ve stejnojmenné zátoce na úpatí pohoří Biokovo cca 4 km jižně od Bašky Vody a 6 km severně od Makarské. Promajna je příjemné letovisko s dlouhou oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře. V těsné blízkosti pláže se lze občerstvit v několika plážových barech, restauracích a stáncích s rychlým občerstvením. Čisté moře, vzduch a udržované okolí jsou hlavní charakteristiky Promajny. Příjemné letovisko má všechny základní turistické služby – poštu, obchody, turistické centrum, směnárnu. V místních restauracích nabízejí gastronomické speciality dalmatské i mezinárodní kuchyně. Dominantou centra města je zvonice a prostranný kostel Všech Svatých. Promajna obdržela několik cen z jedno z nejupravenějších míst na Jadranu – „Modrou květinu“.

Ubytování:
Studia a apartmány Vesa se nachází v klidné části Promajny, 400 m od pláže. Dům je třípatrový, ve 3. patře je za příplatek k dispozici klimatizace. Zájem o klimatizaci je nutné uvést při sepisování smlouvy o zájezdu. V zadní části domu mohou hosté využívat velký gril.
Ubytování je zajištěno ve velmi hezky zařízených 2 lůžkových studiích a 3-5 lůžkových apartmánech s vybavenou kuchyňkou, koupelna, WC, WiFi, balkon nebo terasa.
Stravování:
vlastní, možnost dokoupení v restauraci vzdálené cca 200 m od ubytování.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.