Apartmány Adela - apartmán A3 pro 2-3 osoby, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Ostrov Brač, Vela Planica
Ubytování Apartmány Adela - apartmán A3 pro 2-3 osoby, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 777 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány na samotě, s vlastní dopravou, 130 m od překrásné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s možností 1 přistýlky (rozkládací lůžko - vhodné jen pro dítě do 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.OstatníDům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničky. Můžete tedy svítit a napájet televizi, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holící strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie – Ostrov Brač, Vela PlanicaNejbližší restaurace je v sousední zátoce vzdálené 350 m. Autem můžete navštěvovat i další restaurace podél cesty do městečka Bol (10 km), v němž se nachází nejbližší obchod, čerpací stanice a další služby. Nenechte si ujít alespoň jednu návštěvu světoznámé pláže Zlatni rat v Bolu, kde to opravdu žije a je tak protipólem klidu, který poskytuje zátoka Vela Planica a její okolí.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.