Apartmány Antun studio A2 pro 2-3 osoby, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Antun studio A2 pro 2-3 osoby, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 319 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 30 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) se dvěma lůžky, možnost přistýlky (200 x 80 cm) pro 1 osobu (rozkládací křeslo), vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, trouba), TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s grilem (na plyn). Bez klimatizace.Ostatní[Voda v domě:]
Dům využívá přefiltrovanou dešťovou vodu. Pokud je jí nedostatek, majitel zajistí vodu z cisterny. Voda je pitná, doporučujeme ji však převařit.

[Zdroj elektřiny a teplé vody:]
Dům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničku. Můžete tedy svítit, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Je možno použít spotřebič o výkonu max. 500 W. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie.

V domě se nesmí kouřit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.