Apartmány Banović

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš
Ubytování Apartmány Banović
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 073 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v blízkosti pláže na Omišské riviéře v apartmánu Banović***


Pobyt na 3–7 nocí v Chorvatsku
Ubytování v apartmánech až pro 4 osoby
Stravování vlastní
Oblázková pláž 300 m od ubytování
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Historické centrum Omiše


Omišská riviéra – oblíbená destinace v Chorvatsku
Omiš je oblíbené letovisko, kde se vlévá do moře řeka Cetina. Město je známo pro svou rozlehlou oblázkovou pláž. Centrum města je plné útulných kavárniček, vinných sklípků a restaurací se středomořskou kuchyní. V minulosti bylo město sídlem omišských pirátů, dnes láka milovníky historie středověkými kostely nebo pozůstatky pevnosti. Návštěvníci mohou poznat středomořskou kulturu i díky mnoha akcím, které se každoročně konají. Mezi tyto akce patří například Omišské kulturní léto, Festival Dalmatinských Klap nebo Pirátské večery. Pro vyznavače sportu je Omiš skvělou volbou. Můžete si zde užít rafting na řece Cetině, potápění v moři, horolezectví, windsurfing nebo pěší turistiku po okolí. Skvělá volba pro každého, kdo si rád užije aktivní dovolenou.
Ubytování v apartmánu Banović***
Apartmán Banović se nachází přímo ve městě Omiš. Od pláže je vzdálen cca 300 m, 20 m od nejbližší restaurace a 500 m od centra Omiše. Ubytovat se zde můžete v apartmánech pro 2–4 osoby.
Apartmán 2+2 pro 2–4 osoby
Vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kuchyní a balkonem, WiFi připojení.
Stravování

Stravování ve vlastní režii klientů
V apartmánu je vybavený kuchyňský kout
Restaurace je cca 20 m, centrum Omiše s obchody cca 500 m

Pláž jen 300 m od ubytování
Oblázková pláž se nachází pouhých 300 m od ubytování.
Sport a zábava
Sport
Omiš je centrem aktivní dovolené v Dalmácii. Využít můžete plážový volejbal, potápění, windsurfing nebo rafting na řece Cetině.
Zábava
Omiš nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.
Tipy na výlety
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira. Pokud Vás neodradí větší vzdálenost, navštivte Split, Makarskou, město Trogir, které zapsáno na světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery, Červeným a Modrým.
Důležité informace

Check in je možný cca od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa od 12 let cca 1,4 €/os./den – hradí se na místě 
Klimatizace za poplatek 3 €/den – hradí se na místě 
Domácí zvířata nejsou povolena
Doprava vlastní nebo autobusem
Check in/check out probíhá v agentuře Ružmarin na adrese Put Skalica 5, Omiš. V případě autobusové dopravy Vás autobus přiveze na zastávku Gradska Luka (cca 50 m od agentury), kde si Vás převezmou pracovníci agentury. 
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rodí se tu diskriminace neočkovaných, míní právník Na základě opatření ministerstva zdravotnictví nebudou muset očkovaní lidé, kteří cestují do ČR ze států se středním a vysokým rizikem, absolvovat po příjezdu negativní test na koronavirus. Podle pirátského experta na zdravotní právo Ondřeje Dostála jde o nedůvodnou diskriminaci.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.