Apartmány Biskup apartmán A1 pro 4-6 osob, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Sveta Nedjelja (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Biskup apartmán A1 pro 4-6 osob, 3. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 026 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studio s vlastní dopravou, v první řadě domů od moře. Koupání ze skalnaté pláže a vybetonovaných plácků je možné hned pod domem (30 m). Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 300 m domu. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní nebo v restauraci majitelů v domě. Možnost objednat si na místě snídaně, večeře či polopenzi: - snídaně 7 €/osoba - večeře 18 €/osoba (výběr ze 2 menu) - polopenze 25 €/osoba Děti do 13 let mají z uvedených cen 50% slevu. Možné je i stravování výběrem z jídelního lístku (a la carte).

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba) s rozkládacím gaučem (180 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a na chodbě (v ceně).OstatníVstup se psem na písčitooblázkovou pláž 300 m od domu je zakázán. Na skalnaté pláži pod domem je vstup se psem povolen. Případně může majitel poradit jiné možnosti koupání se psem v okolí.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Sveta Nedjelja (nástup také mimo soboty)Krásná písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází na konci Sv. Nedjelje. Je obklopena skalami a strmými útesy. Vzhledem k orientaci na jih je toto místo celý den ve slunci a šnorchlování podél těchto prosluněných útesů nabízí jedno z nejkrásnějších šnorchlování v Chorvatsku! Voda je zde neuvěřitelně průzračná, ideální k pozorování ryb a dalších živočichů. Zajímavostí je kamenný ostrůvek za přístavem, který poznáte podle romantického zákoutí s posezením pod borovicí. Místo je ideální pro skoky do vody. Byl zde zbudován žebřík do vody a betonové opalovací molo. Ke koupání lze využít i skalnaté pláže podél pobřeží letoviska.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.