Apartmány Bonaca apartmán A1 pro 4-6 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Severní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Bonaca apartmán A1 pro 4-6 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 154 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány přímo u moře ve stylu robinzonáda s vlastní dopravou, 60 m od krásné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (190 x 105 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Bez klimatizace.OstatníDům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničky. Můžete tedy svítit a napájet televizi, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie.
Vodu doporučujeme před pitím převařit, nebo si dovézt balenou vodu.

Majitelé apartmánů mají u pláže garáž pro člun, kde si hosté domu mohou nechávat lehátka, popřípadě vlastní gumový člun.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.