Apartmány Bosiljka apartmán A3 pro 4-6 osob, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadarská riviéra, Sabunike (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Bosiljka apartmán A3 pro 4-6 osob, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 230 m od krásné písečné Královniny pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (196 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa. V oknech jsou stahovací rolety. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Popis lokality ubytování

Severní Dalmácie, Zadarská riviéra – Sabunike (nástup také mimo soboty)Písečné pláže Písečná Královnina pláž u Sabunike je magnetem pro mnoho turistů. U pláže je veliké placené parkoviště. Ubytujete se přímo v Sabunike a tuto jedinečnou písečnou pláž budete mít přímo pod nosem, bez nutnosti dojíždět sem autem. Na pláži je občerstvení, půjčovna slunečníků, lehátek a šlapadel. Děti si užijí stavění hradů z písku. Další krásná písečná pláž je pláž Ninska Laguna, která se nachází v Ninu (3 km). Výjimečně krásné a klidnější písečné pláže jsou ve východní části sousední Privlaky (4 km). Léčivé bahno Tahákem do Sabunike a okolních letovisek Nin, Privlaka či Zaton je tzv. peloidní bahno. Jedná se o slané bahno, jehož léčivé účinky potvrzují především atopici. Bahno naplácejte na tělo a po asi 20-30 minutách smyjte v moři a poté se prohřejte na slunci. Doporučuje se provádět tuto kúru 10-20 dní po sobě. Peloidní bahno najdete např. na pláži Ninska laguna v Ninu nebo u Královniny pláže mezi Ninem a Sabunike. Vybavení Restaurace, bufety, plážový bar, obchod. Lékárna a další obchody a restaurace v Ninu (3 km). Čerpací stanice u Zatonu (4,5 km). Co vidět v Sabunike a blízkém okolí Během pobytu v Sabunike nevynechejte návštěvu dříve královského města Nin (3 km). Dodnes se zde vyrábí mořská sůl (podnik Solana Nin) a navštívit můžete muzeum soli. Významnou památkou Ninu je kostelík sv. Kříže (Crkva svetog Križa) z 9. století a staré městské hradby. Na výlet můžete zajet na blízký ostrov Vir spojený s pevninou mostem. Nevynechejte návštěvu města Zadar (20 km) s krásným historickým centrem a mořskými varhanami. V místní turistické agentuře si můžete domluvit celodenní lodní výlet do národního parku souostroví Kornati a přírodního parku Telašćica. Vyplouvá se z turistického rezortu v Zatonu (4,5 km) a cena na osobu je 250 HRK (r. 2017), děti 6-12 let platí 50 %, do 6 let zdarma. V sekci Výlety si přečtěte, kam se podívat. Z delších výletů doporučujeme vyrazit do národních parků Paklenica (53 km), k vodopádům na řece Krka (87 km) nebo k sladkovodnímu Vranskému jezeru (62 km). Zajímavé jsou také jeskyně Cerovačke špilje, ve vnitrozemí poblíž Gračacu (80 km).  Sport Plavání a cyklistika. V Ninu (3 km) na pláži Ninska Laguna vyzkoušejte školu kitesurfingu nebo stand up pedaling.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.