Apartmány Croatia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sv. Filip I Jakov
Ubytování Apartmány Croatia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 698 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Báječná dovolená u moře ve městě Sv. Filip i Jakov! Ubytování pro 3–6 osob v apartmánech Croatia***


3–7 nocí v městečku Sv. Filip i Jakov, Chorvatsko
Ubytování v apartmánech Croatia***
Klimatizované apartmány pro 3–6 osob
Všechny apartmány mají balkon nebo terasu s posezenímMožnost dokoupení snídaní a večeří
Animační programy pro děti
Pláž 100–500 m od apartmánů
Centrum je vzdálené jen 300 m
Doprava vlastní nebo autobusová


Letní dovolená v severní Dalmácii
Sv. Filip i Jakov je atraktivní turistické letovisko vzdálené asi 3 km severně od města Biograd na Moru. Město nabízí pěkné procházky po pobřežní promenádě. Naproti letovisku Sv. Filip i Jakov leží ostrov Pašman.
Ubytování v apartmánech Croatia***
Apartmány Croatia se nacházejí pouze 300 m od centra města Sv. Filip i Jakov. Komplex nabízí ubytování v apartmánech pro 3 – 6 osob. Všechny apartmány jsou vybaveny SAT/TV, trezorem, WiFi.
Apartmán B3 2+1
Vybaven ložnicí se manželským lůžkem, obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením. Apartmán má vlastní terasu. Apartmány se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře.
Apartmán C4 2+2
Vybaven dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, kuchyňským koutem s jídelnou, vlastním sociálním zařízením. Apartmán má vlastní terasu. Apartmány se nacházejí v přízemí, v prvním patře nebo ve druhém patře.
Apartmán D5 4+1
Vybaven dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, jedna ložnice má francouzské lůžko a druhá má 2 oddělená lůžka, obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením. Apartmán má vlastní terasu. Apartmány se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře.
Apartmán E6 4+2
Vybaven dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením. Apartmán má balkon. Apartmány 4+2 se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře. Apartmán může být jednopodlažní nebo i dvoupodlažní. V případě dvoupodlažního apartmánu je vybavení následující: v prvním patře se nachází kuchyňský kout, jídelna, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, balkon. Ve druhém patře se nacházejí 2 dvoulůžkové ložnice, vlastní sociální zařízení a střešní terasa.
Stravování

Ve vlastní režii klientů
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánuMožnost dokoupení snídaní nebo večeří – formou bufetu, strava se podáva v sousedním hotelu Alba

Pláž je vzdálena 100–500 m od apartmánů
Oblázková pláž se nachází jen 100–500 m od ubytování dle konkrétního přiděleného apartmánu. Na pláži jsou k dispozici za poplatek křesla a slunečníky. Velmi známá je pláž Iza banja, která se nachází v centru letoviska a byla oceněna tzv. Modrou vlajkou. V letovisku jsou i betonová mola k opalování, sprchy na pláži, bary a restaurace u pláže, možnost zapůjčení lehátek (za poplatek), atrakce pro děti.
Sport a zábava
V letovisku Sv. Filip i Jakov lze provozovat plážový volejbal, stolní tenis, míčové hry. K dispozici je půjčovna šlapadel, člunů na vesla, ale i motorových člunů. V okolí jsou cyklistické a pěší stezky, které vedou například na vyhlídku s rozhlednou "Crni krug", odkud je nádherný výhled na ostrov Pašman. Ve městě je opravdu pestrý kulturní život. V letní sezóně na klienty čeká mnoho zábavných akcí jako jsou například folklorní večery, letní karneval, sportovní soutěže a jiné. Je zde i možnost výletů do okolí například NP Kornati, NP Krka, Biograd na Moru, Šibenik, Zadar nebo možnost lodních výletů.
Důležité informace

Check in je možný od 16.00 hod., check out je nutné provést do 9.00 hod.
Dětská postýlka možná na vyžádání předem v CK 4 €/den – hradí se na místě
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd do zahraničí
Odjezd z destinace ve večerních hodinách, příjezd do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.