Apartmány Danira studio S3 pro 2-4 osoby, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Podgora - Čaklje (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Danira studio S3 pro 2-4 osoby, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 839 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 110 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (200 x 150 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Podgora - Čaklje (nástup také mimo soboty)Čaklje tvoří převážně apartmánové domy. Od krásné oblázkové pláže je odděluje jen úzká cesta, která ani ve vrcholné sezóně nebývá příliš frekventovaná. Mnohé apartmány mají nádherný výhled na moře i pláž. Můžete bez obav popíjet kávu na terase a přitom mít pod dohledem děti hrající si na pláži. I takhle blízko moři leží některé apartmány v letovisku Čaklje! Malebnost Čaklje dotváří místní přístav, který byl strategickým bodem antifašistického odboje během druhé světové války. Díky vzrostlým palmám a citrusovníkům lemujícím pláž dostalo Čaklje ráz pravého subtropického letoviska. VideoTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.