Apartmány Draga - apartmán A1 pro 6-8 osob, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Dinjiška (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Draga - apartmán A1 pro 6-8 osob, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 379 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 320 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou i pro sportovní skupiny (např. cyklisty). Výjimečně příznivé ceny! Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánCelkem 3 ložnice - 2 ložnice se třemi lůžky a 1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den).

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Dinjiška (nástup také mimo soboty)Jako turistické letovisko zatím Dinjiška není příliš známá. Rozhodně je však zajímavou destinací, jak pro mladé rodiny, tak i sportovně založené jedince, kteří chtějí svou dovolenou strávit aktivně a zároveň přímo u moře. Oblast kolem Dinjišky je charakteristická strohou vegetací, převládají zde nízké keře, aromatické byliny a traviny. Dinjiško polje bylo vždy využíváno k zemědělským účelům – dodnes se tu pěstuje vinná réva, olivovníky, ovoce a zelenina. Z historických staveb se tu mnoho nedochovalo, v centru obce je však pěkná kaplička sv. Maura ze 14. století.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.