Apartmány Filip apartmán A1 pro 4-5 osob, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Pašman, Tkon (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Filip apartmán A1 pro 4-5 osob, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 196 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Filip s vlastní dopravou. Písečná pláž Tkon je 120 m od domu. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Na fotografiích 2/12 a 4/12 je původní gauč před výměnou za nový.

Popis lokality ubytování

Severní Dalmácie, ostrov Pašman – Tkon (nástup také mimo soboty)Původně byl Tkon rybářskou vesnicí s tradičním výlovem škeblí „kun“ (tzv. kunjka) v úzkém Pašmanském kanálu, oddělujícím ostrov od pevniny. Tyto škeble jsou tedy místní specialitou, kterou během své dovolené ve Tkonu určitě vyzkoušejte. Centrum Tkonu se nachází v okolí trajektového přístavu. Při toulkách letoviskem narazíte na několik restaurací, cukráren, tržnici i obchody. Nechybí zde ani atrakce pro děti. Na kopci Kalvarija nad Tkonem stojí kostelík Panny Marie Sedmibolestné (Crkva Gospa od sedam žalosti) z 18. století - pěkný cíl pro ranní či večerní procházku. Přímo ve městě najdete další historické památky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.