Apartmány Ivan - apartmán B pro 4-6 osob, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Podgora - Čaklje (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Ivan - apartmán B pro 4-6 osob, 3. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 866 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 90 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, obývák se dvěma lůžky, s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1 osobu a možností 1 přistýlky (rozkládací lůžko 200 x 80 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v obýváku (v ceně).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Podgora - Čaklje (nástup také mimo soboty)Čaklje tvoří převážně apartmánové domy. Od krásné oblázkové pláže je odděluje jen úzká cesta, která ani ve vrcholné sezóně nebývá příliš frekventovaná. Mnohé apartmány mají nádherný výhled na moře i pláž. Můžete bez obav popíjet kávu na terase a přitom mít pod dohledem děti hrající si na pláži. I takhle blízko moři leží některé apartmány v letovisku Čaklje! Malebnost Čaklje dotváří místní přístav, který byl strategickým bodem antifašistického odboje během druhé světové války. Díky vzrostlým palmám a citrusovníkům lemujícím pláž dostalo Čaklje ráz pravého subtropického letoviska. VideoTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.