Apartmány Ivica - A3 pro 3-4 osoby, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Mandre
Ubytování Apartmány Ivica - A3 pro 3-4 osoby, 3. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 582 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 130 m od pěkné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Termíny neděle - neděle. Pouze apartmány A5 a A6 mají termíny nástupu i mimo neděli.

Popis stravování

Je možné si objednat večeře (chorvatská strava) za cenu 1960 Kč/osoba/týden. Děti do 12 let - poloviční porce za 980 Kč/osoba/týden. Večeře jsou podávány přímo v domě. V případě, že bude v některém termínu chybět kapacita jídelny, budou večeře pro apartmány A1, A2, A5, A6 podávány na terasách těchto apartmánů.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (195 x 155 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s plastovým nábytkem, s výhledem na moře. Využití klimatizace 8 hodin/den v ceně. Dále za příplatek 0,50 €/1 hod.
Maximální počet osob v apartmánu A3 jsou 4 osoby (včetně dětí do 3 let).OstatníPřímo u majitelů si můžete zakoupit domácí ovčí Pažský sýr, víno, rakii, sušené fíky aj.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – MandreLetovisko lemují v délce přes 3 km oblázkové pláže, přírodní kameny nebo betonové terasy. Užijete si výhled na otevřené moře a koupání v průzračné vodě s pozvolným vstupem. Klidné letovisko se hodí pro rodiny s dětmi i páry všech věkových kategorií. Letovisko má turistické vybavení a k dispozici je vám tady náš delegát Radek. Mandre patří k nejoblíbenějším letoviskům našich klientů – někteří z nich tady tráví i víc než desátou sezónu.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.