Apartmány Ivica - apartmán A4 pro 3-5 osob, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Mandre
Ubytování Apartmány Ivica - apartmán A4 pro 3-5 osob, 3. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 866 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 130 m od pěkné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Termíny neděle - neděle. Pouze apartmány A5 a A6 mají termíny nástupu i mimo neděli.

Popis stravování

Je možné si objednat večeře (chorvatská strava) za cenu 1960 Kč/osoba/týden. Děti do 12 let - poloviční porce za 980 Kč/osoba/týden. Večeře jsou podávány přímo v domě. V případě, že bude v některém termínu chybět kapacita jídelny, budou večeře pro apartmány A1, A2, A5, A6 podávány na terasách těchto apartmánů.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma a třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s plastovým nábytkem, s výhledem na moře. Využití klimatizace 8 hodin/den v ceně. Dále za příplatek 0,50 €/1 hod.
Maximální počet osob v apartmánu A4 je 5 osob (včetně dětí do 3 let).OstatníPřímo u majitelů si můžete zakoupit domácí ovčí Pažský sýr, víno, rakii, sušené fíky aj.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – MandreLetovisko lemují v délce přes 3 km oblázkové pláže, přírodní kameny nebo betonové terasy. Užijete si výhled na otevřené moře a koupání v průzračné vodě s pozvolným vstupem. Klidné letovisko se hodí pro rodiny s dětmi i páry všech věkových kategorií. Letovisko má turistické vybavení a k dispozici je vám tady náš delegát Radek. Mandre patří k nejoblíbenějším letoviskům našich klientů – někteří z nich tady tráví i víc než desátou sezónu.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.