Apartmány Jelena apartmán A1 pro 6-8 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie, poloostrov Pelješac, Dingač-Borak (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Jelena apartmán A1 pro 6-8 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 225 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Jelena s vlastní dopravou, 50 m od krásné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán3 ložnice - jedna se třemi lůžky, dvě se dvěma lůžky, v jedné ložnici navíc rozklácací křeslo pro 1 dítě do 7 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s obývacím prostorem, TV+SAT, 2x sociální zařízení - 1x s vanou a WC, 1x se sprchovým koutem a WC (je vně apartmánu, vstup z terasy), terasa s přímým výhledem na moře. Klimatizace v obývacím prostoru (v ceně).
Foto druhé koupelny bude doplněno.

Popis lokality ubytování

Jižní Dalmácie, poloostrov Pelješac – Dingač-Borak (nástup také mimo soboty)Ve vesničce se nachází jen asi 30 domů, z nichž navíc ne každý slouží k pronajímání turistům. Dalmatské speciality z masa i ryb a k tomu vynikající místní vína nabízejí dvě restaurace. Celá oblast okolo Boraku je známá právě pěstováním vinné révy a produkcí kvalitního a vyhlášeného vína Dingač a Plavac. Jedná se o červená vína plné chuti – skvělý suvenýr, který vás zahřeje u srdce i dávno po návratu z dovolené v Boraku. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.