Apartmány Jelsa 11 - apartmán A9 pro 2-4 osoby, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Jelsa (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Jelsa 11 - apartmán A9 pro 2-4 osoby, 3. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 662 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s pěknou oplocenou zahradou, altánkem s posezením a grilem, s vlastní dopravou. Nejbližší koupání je možné z betonových teras 340 m od domu. Písečná pláž Mina s pozvolným vstupem do moře je od domu 450 m. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (za příplatek 5 €/den).OstatníMajitelé se zabývají včelařstvím, vinařstvím, pěstováním oliv a levandule - možnost zakoupit prvotřídní domácí produkty (med, olivový olej, víno, prošek, rakiji).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Jelsa (nástup také mimo soboty)V zátoce Mina ve východní části Jelsy je poblíž stejnojmenného kempu menší písečná pláž Mina s pozvolným vstupem do moře. U pláže Mina se nachází také borový lesík s minigolfem a tenisové kurty. Ve stejné zátoce naproti pláži Mina je možnost koupání a slunění také z betonových plošin, u nichž jsou k dispozici i sprchy, převlékací kabinky a půjčovna lehátek. Ještě východněji jsou zátoky Malo Grebišće a Velo Grebišće (cca 1,5 km od centra Jelsy) s písečným dnem, také vhodné pro děti. V menší ze zátok je pláž oblázková, v té větší je písek i na pláži. Dále na východ jsou pak zátoky Ženčišće (3 km) a Crkvica (4 km), v nichž se nacházejí oblázkové pláže. Další oblázková pláž se nachází v zátoce poblíž městského centra Jelsy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.