Apartmány Karavela apartmán A3 pro 4-5 osob, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Pašman, Tkon (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Karavela apartmán A3 pro 4-5 osob, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 729 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Karavela s vlastní dopravou. Písečná pláž Plažine je 110 m od domu. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1 osobu, další lůžko (200 x 160 cm) pro 2 osoby v patře na galerii (viz foto 4-5/16), TV+SAT, trezor, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v ložnici (v ceně).

Popis lokality ubytování

Severní Dalmácie, ostrov Pašman – Tkon (nástup také mimo soboty)Původně byl Tkon rybářskou vesnicí s tradičním výlovem škeblí „kun“ (tzv. kunjka) v úzkém Pašmanském kanálu, oddělujícím ostrov od pevniny. Tyto škeble jsou tedy místní specialitou, kterou během své dovolené ve Tkonu určitě vyzkoušejte. Centrum Tkonu se nachází v okolí trajektového přístavu. Při toulkách letoviskem narazíte na několik restaurací, cukráren, tržnici i obchody. Nechybí zde ani atrakce pro děti. Na kopci Kalvarija nad Tkonem stojí kostelík Panny Marie Sedmibolestné (Crkva Gospa od sedam žalosti) z 18. století - pěkný cíl pro ranní či večerní procházku. Přímo ve městě najdete další historické památky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.