Apartmány Leut apartmán A2 pro 3-5 osob, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Drvenik (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Leut apartmán A2 pro 3-5 osob, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 835 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia Leut s vlastní dopravou, 60 m od oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba) s rozkládacím křeslem pro 1 osobu a s rozkládacím gaučem (190 x 145 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), 2x TV+SAT, trezor, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, 2x terasa (na jednu vstup z ložnice, na druhou z kuchyně) s částečným výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně). V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, lze terasu (vstup z kuchyně) apartmánu A2 propojit se studiem S1.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Drvenik (nástup také mimo soboty)V Drveniku vám nabízíme ubytování v obou částech Donja i Gornja Vala, které doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pěkné oblázkové pláže lemované borovicemi a rádi si zajdou do místních hospůdek a restaurací. V severní části Drveniku se nachází zátoka Donja Vala s přístavištěm. Vyplouvají odtud trajekty na ostrov Hvar. Drvenik je klidnější letovisko, za nočním životem se jezdí do Gradacu, který je vzdálený 12 km směrem na jih.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.