Apartmány Leut apartmán A6 superior pro 4-7 osob, 3. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Drvenik (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Leut apartmán A6 superior pro 4-7 osob, 3. poscho
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 274 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia Leut s vlastní dopravou, 60 m od oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánApartmán tvoří studio pro 2 osoby s kuchyňským koutem, terasou a vlastním sociálním zařízením a apartmán pro 4-5 osob s kuchyní, terasou a sociálním zařízením.
Celkem jsou k dispozici:
2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba) s rozkládacím křeslem pro 1 osobu a s rozkládacím gaučem (197 x 160 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), navíc vybavený kuchyňský kout (lednička) v ložnici studia, 3x TV+SAT, 1x trezor, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v ložnici studia s kuchyňským koutem (v ceně).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Drvenik (nástup také mimo soboty)V Drveniku vám nabízíme ubytování v obou částech Donja i Gornja Vala, které doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pěkné oblázkové pláže lemované borovicemi a rádi si zajdou do místních hospůdek a restaurací. V severní části Drveniku se nachází zátoka Donja Vala s přístavištěm. Vyplouvají odtud trajekty na ostrov Hvar. Drvenik je klidnější letovisko, za nočním životem se jezdí do Gradacu, který je vzdálený 12 km směrem na jih.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.