Apartmány Ljubo - studio A5 pro 2-3 osoby, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Metajna (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Ljubo - studio A5 pro 2-3 osoby, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 069 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 20 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
V ubytovacích jednotkách A5, A6, A7 a P10 požaduje majitelka pobyty sobota-sobota. V ostatních ubytovacích jednotkách (A1, A2, A3) je možný jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchou a WC, TV+SAT, balkón s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Metajna (nástup také mimo soboty)Podél pobřeží je řada menších písčitooblázkových pláží. Na východním okraji Metajny se nachází krásná 300 m dlouhá písčitooblázková pláž (hlavní pláž). Všechny pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou vhodné i pro malé děti. Z této hlavní pláže v Metajně vede podél pobřeží chodníček, kterým se dostanete k dalším, mnohem méně navštěvovaným oblázkovým plážím. Obě jsou dostupné buď pěšky, nebo člunem. První z nich je pláž Sunčana (asi 700 m od jižního okraje hlavní pláže), druhou je pláž Zaglava (asi 1 km ze stejného bodu). Jihovýchodně od Metajny, přes kopec, se nachází nádherná pláž Ručica. Je dlouhá 230 m a při vstupu do moře je směs oblázků a písku. Není zde však žádný stín, proto doporučujeme vzít si s sebou slunečník. U pláže Ručica je parkoviště a bistro s občerstvením. Pokud se vydáte do skalního kaňonu Metajna, můžete dojít i k další pěkné, málo frekventované pláži Beritnica. K pláži vede jen kamenitá stezka a rozhodně doporučujeme pevnou obuv. Pláži dominují tři velké balvany v moři - podle toho ji bezpečně poznáte. Pláž Beritnica je nejlépe dostupná člunem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.