Apartmány Mandre 12 - apartmán A5 pro 3-5 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Mandre (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Mandre 12 - apartmán A5 pro 3-5 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 704 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 170 m od pěkné oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
U apartmánů A1 a A2 preferuje majitelka pobyty sobota-sobota. V ostatních apartmánech je možný jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Bez klimatizace.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Mandre (nástup také mimo soboty)Letovisko lemují v délce přes 3 km oblázkové pláže, přírodní kameny nebo betonové terasy. Užijete si výhled na otevřené moře a koupání v průzračné vodě s pozvolným vstupem. Klidné letovisko se hodí pro rodiny s dětmi i páry všech věkových kategorií. Letovisko má turistické vybavení a k dispozici je vám tady náš delegát Radek. Mandre patří k nejoblíbenějším letoviskům našich klientů – někteří z nich tady tráví i víc než desátou sezónu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.