Apartmány Milica - apartmán pro 4-6 osob, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Pag - město (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Milica - apartmán pro 4-6 osob, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 926 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmán s vlastní dopravou, 110 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jen dítě do 6 let), sociální zařízení s vanou a WC, pračka (použití za 4 €), TV+SAT, 2x terasa (1x s výhledem na moře). Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Pag - město (nástup také mimo soboty)Dlouhé písčitooblázkové pláže i malé pláže v zátokách, v okolí města Pag si užijete obojí. Nejen rodiny s dětmi ocení pozvolný vstup do moře z většiny pláží, tobogán na městské pláži a atrakce pro nejmenší. Pag nadchne milovníky křivolakých uliček, historických památek i romantické promenády. Ve městě najdete restaurace, kavárny, obchody, diskotéku a další zázemí. Z dovolené v Pagu si odvezete spoustu zážitků. Třeba z lodních výletů nebo návštěvy unikátního muzea soli.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.