Apartmány Nektarina apartmán A1 pro 2-4 osoby, zvýšené přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie, poloostrov Pelješac, Zátoky Pelješac (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Nektarina apartmán A1 pro 2-4 osoby, zvýšené příz
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 272 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Nektarina s vlastní dopravou, 40 m od malé soukromé oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmán A1 propojit dveřmi s apartmánem A2 (prosklené dveře se záclonou viz foto 13/15). Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají dveře zamknuté.OstatníU majitelů je možné zakoupit domácí víno, likéry, olivový olej, zeleninu, med a kozí sýr.

Popis lokality ubytování

Jižní Dalmácie, poloostrov Pelješac – Zátoky Pelješac (nástup také mimo soboty)V okolním moři se nachází série malých neobydlených ostrůvků – Kokošar, Gubavac, Maslinovac, Tajan, Pučenjak, Lovorikovac, Dubovac, Geravac a Galičak, které jsou vhodné k prozkoumání člunem. Životy místních obyvatel jsou již historicky spjaty s pěstováním černých mušlí a ústřic v Malostonském zálivu a produkcí vína. V posledních letech se zde rozvíjí rovněž turismus. Ubytování v zátokách poloostrova Pelješac zajistí poklidnou dovolenou rodinám i dvojicím. Za rušnějším životem doporučujeme vyrazit do některého z větších sídel Pelješacu – např. do Orebiće (40 km) nebo Trpanje (35 km).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.