Apartmány Ocean apartmán A4 pro 4-5 osob, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Brač, Bol (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Ocean apartmán A4 pro 4-5 osob, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 027 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 300 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, možnost 1 přistýlky (rozkládací lůžko), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).OstatníMajitelé vlastní agenturu, která organizuje lodní výlety, pronajímá motorové čluny a zprostředkovává vodní sporty (parasailing, jízdu na banánu, vodní lyžování). Klienti ubytovaní v apartmánech Ocean mají v této agentuře slevu 10% na pronájem motorového člunu nebo parasailing (v tandemu) a 7% slevu na organizovaný výlet do Modré jeskyně (Plava špilja) na ostrově Biševo.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Brač – Bol (nástup také mimo soboty)Bol je jedno z mála chorvatských letovisek, kde sezóna začíná již v dubnu a končí až v říjnu. Tyto mimosezónní měsíce lákají především surfaře. V městečku Bol to zkrátka stále žije. Široká nabídka restaurací, sportovního vyžití, zábavy a atrakcí pro všechny věkové kategorie v Bolu vás nezklame. Letoviskem vede široká promenáda, z velké části přes borový les, a je lemovaná mnoha stánky s pěknými místními suvenýry, např. z bračského mramoru. Podle časopisu "Islands" (Ostrovy) patří ostrov Brač mezi desítku ostrovů světa, které jsou nejlepší pro život. Krásná příroda, čisté moře a mnoho zajímavostí na ostrově Brač lákají do letoviska Bol každoročně mnoho turistů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.