Apartmány Oleander apartmán A1 pro 3-4 osoby, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Oleander apartmán A1 pro 3-4 osoby, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 030 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Oleander s vlastní dopravou, 10 m od krásné pláže z bílých oblázků. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní. Možnost domácí večeře od majitele (grilované maso nebo ryba, speciality "pod pekou") - cena od 10 €/osoba (domlouvá i platí se na místě, objednávka alespoň den předem). V ceně večeře je zahrnuta 1 láhev domácího vína a salát.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.OstatníDům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničky. Můžete tedy svítit, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek nebo el. přístroje s výkonem do 200 W. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie. Vodu doporučujeme před pitím převařit.

Přímo u majitelů lze zakoupit domácí produkty - olivy, olivový olej, víno.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)Vybavení V závislosti na dané zátoce - více informací najdete u jednotlivých domů. Pokud v místě není obchod s potravinami, můžete požádat majitele domu, aby vám do druhého dne přivezl, co potřebujete. Majitelé jsou zde na to zvyklí. Pláže V zátokách jsou krásné oblázkové pláže, betonová mola a možnost koupání ze skal. Výlety Možnosti výletů na ostrově Hvar naleznete v sekci Výlety Hvar jih. Sport Plavání, turistika, cyklistika, horolezectví.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.