Apartmány Olja apartmán A5 pro 2-4 osoby, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Živogošče - Blato (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Olja apartmán A5 pro 2-4 osoby, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 250 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (190 x 115 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo 1 osoba starší 12 let), vybavená kuchyň (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (za příplatek 3 €/den).
Mikrovlnná trouba k dispozici na chodbě.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Živogošče - Blato (nástup také mimo soboty)Blato je nejjižnější osadou tvořící letovisko Živogošče. Klidnou prázdninovou vesničku tvoří několik apartmánů, restaurace, obchod a domy místních obyvatel. Jižní pobřeží lemují kempy, v jejichž areálu se nachází tenisové kurty. Blatu dominuje malinký, ale malebný přístav lemovaný palmami. Přístav z obou stran obklopují krásné oblázkové pláže. Dlouhou severní pláž lze považovat za hlavní pláž. Jižně od přístavu se nachází další malebné oblázkové i skalnaté pláže. Živogošče - Blato doporučujeme pro strávení klidné dovolené. Letovisko si oblíbí zejména milovníci přírody, kteří nevyhledávají rušná turistická letoviska, ale ocení krásné oblázkové pláže, azurově čisté moře, monumentální kulisu pohoří Biokova a pestré možnosti výletů. Díky pozvolnému vstupu do moře a drobným oblázkům je Živogošče - Blato ideálním místem pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. VideoTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.