Apartmány Olja apartmán A6 pro 4-5 osob, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Živogošče - Blato (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Olja apartmán A6 pro 4-5 osob, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 268 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 250 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici navíc rozkládací křeslo pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, mikrovlnná trouba), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa - 1x s výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici (za příplatek 3 €/den).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Živogošče - Blato (nástup také mimo soboty)Blato je nejjižnější osadou tvořící letovisko Živogošče. Klidnou prázdninovou vesničku tvoří několik apartmánů, restaurace, obchod a domy místních obyvatel. Jižní pobřeží lemují kempy, v jejichž areálu se nachází tenisové kurty. Blatu dominuje malinký, ale malebný přístav lemovaný palmami. Přístav z obou stran obklopují krásné oblázkové pláže. Dlouhou severní pláž lze považovat za hlavní pláž. Jižně od přístavu se nachází další malebné oblázkové i skalnaté pláže. Živogošče - Blato doporučujeme pro strávení klidné dovolené. Letovisko si oblíbí zejména milovníci přírody, kteří nevyhledávají rušná turistická letoviska, ale ocení krásné oblázkové pláže, azurově čisté moře, monumentální kulisu pohoří Biokova a pestré možnosti výletů. Díky pozvolnému vstupu do moře a drobným oblázkům je Živogošče - Blato ideálním místem pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. VideoTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.