Apartmány Pag 11 - apartmán A3 pro 2-3 osoby, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Pag - město (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Pag 11 - apartmán A3 pro 2-3 osoby, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 493 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studio s vlastní dopravou, 260 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 1x sociální zařízení s vanou (upravené na sprchový kout), 1x sociální zařízení se sprchou, TV+SAT, 1x terasa s výhledem na moře, 1x terasa v zahradě za domem. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 7 €/den).
Terasy v zahradě apartmánů A2 a A3 nejsou rozdělené.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Pag - město (nástup také mimo soboty)V okolí města Pag se těšte na písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláže jsou ideální i pro rodiny –  zvlášť ty s malými dětmi ocení moře s pozvolně se svažujícím dnem, ve kterém se děti mohou učit plavat. A když vodní hrátky omrzí, zábavu zajistí: tobogán na městské pláži kousek od centra města, půjčovna šlapadel a vodních skútrů, půjčovna člunů a výlet Pažským zálivem, i večerní kolotoče. Mezi Pagem, Bošanou a pláží Zrće se skrývají menší pláže jako dělané pro romantické lenošení ve dvou. K některým se dostanete po pevnině, jiné jsou dostupné pouze člunem.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.