Apartmány Pag 11 - studio S4 pro 2-3 osoby, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Pag - město (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Pag 11 - studio S4 pro 2-3 osoby, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 569 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studio s vlastní dopravou, 260 m od písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) a dvěma lůžky, rozkládací gauč pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem, TV+SAT, ventilátor, terasa v přízemí před studiem (je využívaná také jako parkoviště). Bez klimatizace.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Pag - město (nástup také mimo soboty)V okolí města Pag se těšte na písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláže jsou ideální i pro rodiny –  zvlášť ty s malými dětmi ocení moře s pozvolně se svažujícím dnem, ve kterém se děti mohou učit plavat. A když vodní hrátky omrzí, zábavu zajistí: tobogán na městské pláži kousek od centra města, půjčovna šlapadel a vodních skútrů, půjčovna člunů a výlet Pažským zálivem, i večerní kolotoče. Mezi Pagem, Bošanou a pláží Zrće se skrývají menší pláže jako dělané pro romantické lenošení ve dvou. K některým se dostanete po pevnině, jiné jsou dostupné pouze člunem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.