Apartmány Palma apartmán A2 pro 4-5 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Severní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Palma apartmán A2 pro 4-5 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 278 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia ve stylovém kamenném domě, s vlastní dopravou, 40 m od krásné oblázkové pláže. Jedná se o výjimečné ubytování na výjimečném místě. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu. Počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní nebo možnost stravování v restauraci u protějšího domu - výběr z menu. Jídelní lístek restaurace u domu Maslina:

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 140 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.OstatníDům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničky. Můžete tedy svítit a napájet televizi, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie, teplé vody je dostatek i za oblačného dne.
Dům využívá jako záložní zdroj elektřiny dieselový agregát.

Vodu doporučujeme před pitím převařit. Od majitele dostanete po příjezdu určité množství balené vody.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Severní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)Vybavení Restaurace. Další vybavení podle dané zátoky. Pokud v místě není obchod s potravinami, můžete požádat majitele domu, aby vám do druhého dne přivezl, co potřebujete. Majitelé jsou zde na to zvyklí. Nejbližší obchod je však vždy vzdálen do 5 km. Více informací najdete u jednotlivých domů. Pláže V zátokách jsou krásné oblázkové pláže, betonová mola a možnost koupání ze skal. Výlety Možnosti výletů na ostrově Hvar naleznete v sekci Výlety Hvar sever. Sport Plavání, turistika, cyklistika, horolezectví. Historie turismu v zátokách ostrova Hvar Majitelé domů v zátokách na Hvaru často a rádi vzpomínají na pionýrské začátky turismu, kdy do těchto zátok nevedly žádné pozemní komunikace. První turisté se dopravili do Sućuraje nebo Stari Gradu na Hvaru, kam pro ně pronajímatelé připluli člunem a dovezli je do jejich domku v zátoce. K dispozici tenkrát turistům nebyly apartmány, ale jen pokoje. Koupelna byla často jedna pro více pokojů. Už tenkrát ale prvním návštěvníkům krása těchto míst učarovala a i přes komplikovanost dopravy do takových míst se tam opakovaně rádi vraceli. Jednalo se skutečně o robinsonskou dovolenou, na níž zůstávali dva týdny i déle. Chutné chorvatské speciality jim připravovali přímo majitelé. Dnešní návštěvníci zátok na Hvaru většinou již nemají tolik času a stráví zde jen týden až dva. Autem se dostanou pohodlně až do zátoky, kde na ně čekají pěkně zařízené apartmány přímo u pláže. Většina majitelů je i dnes vybavena na přípravu stravy pro své hosty, někteří provozují v zátokách i restaurace. Není se čemu divit, že Hvar a jeho zátoky jsou pro návštěvníky stále atraktivnější.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.