Apartmány Pero

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš - Nemira
Název ubytování Apartmánový dům Pero
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 698 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohádkový výhled na moře z terasy apartmánového domu! Dechberoucí scenérie přímo z apartmánu Pero*** v letovisku Omiš–Nemira


7 nocí v letovisku Omiš–Nemira v Chorvatsku 
Ubytování v apartmánovém domě Pero***
Apartmány pro 2–4 osoby
Stravování vlastní 
Oblázková pláž jen cca 110 m od ubytování
Možnost odpočinku na terase s úžasným výhledem přímo na moře
Klimatizace a WiFi zdarma
Doprava vlastní nebo autobusová


Omišská riviéra – oblíbené letovisko v Chorvatsku
Omiš je oblíbené letovisko, kde se vlévá do moře řeka Cetina. Město je známé pro svoji rozlehlou písečnou pláž. Centrum města je plné útulných kavárniček, vinných sklípků a restaurací se středomořskou kuchyní. V minulosti bylo město sídlem omišských pirátů, dnes láka milovníky historie především na středověké kostely nebo pozůstatky pevností. Návštěvníci mohou poznat středomořskou kulturu i díky mnoha akcím, které se zde každoročně konají. Například Omišské kulturní léto, festival Dalmátských Klap nebo tradiční pirátské večery. Pro milovníky sportu je Omiš skvělou volbou. Rafting na řece Cetina, potápění v moři, horolezectví, windsurfing nebo pěší turistika po okolí je k dispozici pro každého, kdo upřednostňuje aktivnější dovolenou.
Ubytování v apartmánovém domě Pero***
Apartmány Pero se nacházejí jen cca 110 m od oblázkové pláže v části Omiš–Nemira. Z terasy budete mít možnost si dopřát výhled na širé moře, který umocní Váš zážitek z Dalmátského letoviska. Centrum města Omiš je vzdáleno cca 3 km. Nejbližší restaurace se nachází cca 150 m od apartmánu.
Apartmán 2+2
Je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, WiFi a terasou. V apartmánech je k dispozici také klimatizace (zdarma). Apartmán je vhodný max. 2 dospělé a 2 děti.
Stravování

Ve vlastní režii klientů
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu
Další restaurace je vzdálena cca 150 m od apartmánového domu

Pláž 
Nejbližší oblázková pláž se nachází cca 110 m od ubytování. Vstup do vody je pozvolný, což nabízí vhodné koupání pro děti, neplavce i starší osoby. Jedinou nevýhodou je, že přístup na většinu pláží je po schodech, což není nejvhodnější pro kočárky. Ovšem za to budete odměněni nádherným klidem a křišťálově čistým mořem.
Sport a zábava
Sport
Jestliže jste milovníci sportu, tak určitě nebudete litovat, když navštívíte město Omiš. Město nabízí velké množství sportovních aktivit. Za zmínku stojí rafting, canoeing, paragliding, potápění, horolezectví, surfování nebo jízda na kole. 
Zábava
Co se týká zábavy, skvělou volbou je opět město Omiš, které je centrem zábavy celé oblasti. V Omiši naleznete velké množství restaurací, barů, obchůdků, stánků se suvenýry, čerstvou zeleninou či ovocem. Zatancovat si můžete na místních diskotékách. Je zde řada slavností či festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, který se koná vždy v srpnu, Pirátské večery, které se konají na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.
Tipy na výlety
Oblast nabízí široký výběr výletů. Za návštěvu určitě stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanove mlýny nebo dědinka s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý je výlet lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází známá pláž Zlatni Rat. Na ostrově Brač stojí za návštěvu letoviska Supetar a Postira. V případě, že Vás neodradí větší vzdálenost, potom můžete navštívit město Split, Makarska nebo město Trogir, které je zapsáno ve světovém seznamu UNESCO. Dalším lákadlem je i město Imotski, které se pyšní Červeným a Modrým jezerem.
Důležité informace

Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,4 €/os./den – hradí se na místě
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Doprava vlastní nebo autobusová
Check in/check out probíhá v agentuře Ružmarin na adrese Put Skalica 5, Omiš (cca 4 km od Nemiry). V případě autobusové dopravy Vás autobus přiveze na zastávku Gradska Luka (cca 50 m od agentury), kde si Vás převezmou pracovníci agentury. Po 14. hodině Vás dopraví do Vašeho apartmánu v Nemiře. Cesta zpět bude probíhat stejným způsobem.
Možnost autobusové dopravy pouze k pobytům sobota–sobota
Při autobusové dopravě je brzký ranní příjezd a na cestu zpět je odjezd ve večerních hodinách, návrat do ČR je v ranních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný vlastní OP nebo cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu WiFi signálu a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.