Apartmány Plat apartmán A8 pro 2-4 osoby, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag, Dražica (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Plat apartmán A8 pro 2-4 osoby, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 934 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, 50 m od pláže. Tyto apartmány jsou vhodné i pro mladé návštěvníky, kteří přijíždějí na Pag za návštěvou klubů na pláži Zrče. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s pěkným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).OstatníKoupání se psem je možné na pláži Ravno, která navazuje na pláž Plat.

Popis lokality ubytování

Kvarner, Severní Dalmácie, ostrov Pag – Dražica (nástup také mimo soboty)Koupání v Dražici je možné přímo pod apartmánovými domy. Na několika místech vedou k moři betonové schody a ke slunění slouží většinou betonová mola. Doporučujeme využívat krásnou oblázkovou pláž Plat, vzdálenou 600 m za Dražicí směrem na jihovýchod (chodníčkem). Vstup do moře je zde pozvolný, pláž je vhodná i pro děti. Na této podmanivé, divoce působící pláži je během letních měsíců v provozu plážový bar s občerstvením. K dispozici je tu spíše rychlé občerstvení jako smažené olihně, hranolky, burgery apod., ale také zmrzlina. Bufet na pláži Plat bývá v provozu cca od 15.6. do 31.8. Pronajmout si tu můžete plážová lehátka, slunečníky nebo kajak. Pěšina k pláži vede nad působivými skalními útesy, padajícími příkře do moře. Pláž je přístupná také autem - z Dražice je to na parkoviště u pláže Plat asi 1 km. Na pláž Plat navazuje méně využívaná pláž Ravno, kam je možné chodit i se psem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.