Apartmány Plaža - studio A3 pro 2-4 osoby, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Ostrov Hvar, Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Plaža - studio A3 pro 2-4 osoby, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 442 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studia s vlastní dopravou, ubytování přímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Pěkné ubytování na velice klidném místě s maximálním soukromím. V přízemí domu provozuje majitel restauraci. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní nebo možnost polopenze za 25 €/den, děti do 10 let za 10 €/den. Možnost využívat restauraci majitele v přízemí domu.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.OstatníDům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničky. Můžete tedy svítit a napájet televizi, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie, teplé vody je dostatek i za oblačného dne. Voda z kohoutku je pitná, doporučujeme jí však převařit.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.