Apartmány Simba apartmán A2 pro 3-5 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Simba apartmán A2 pro 3-5 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 743 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, přímo na krásné oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení. Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa s krásným výhledem na moře. Bez klimatizace.
Terasa v přízemí je s posezením (vstup z ložnice).
Navíc je k dispozici terasa s lehátky a slunečníkem v 1. poschodí. Ta sousedí s terasou apartmánu A3, ale má samostatný vstup vně apartmánu. Od terasy apartmánu A3 je oddělená zděnou přepážkou (viz foto 9-10/12).
Dveře v kuchyni apartmánu A2 (foto 1/12) vedou na terasu využívanou klienty ubytovanými v apartmánu A1. V případě, že v apartmánech A1 a A2 budou ubytované rodiny, které se znají, lze tyto dveře odemknout - vznikne tak přístup na terasu A1 přímo z apartmánu A2. Pokud se klienti v apartmánech A1 a A2 neznají, dveře v kuchyni A2 zůstávají zamčené.Ostatní[Voda v domě:]
Dům využívá přefiltrovanou dešťovou vodu. Pokud je jí nedostatek, majitel zajistí vodu z cisterny. Vodu doporučujeme před pitím převařit, nebo si dovézt balenou vodu.

[Zdroj elektřiny a teplé vody:]
Dům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničku. Můžete tedy svítit, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.